Suplování:   Středa 5.6.2013

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O2.B

 

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

     

4.A

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

4.B

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

O8.A

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

O8.B

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ambrožová Jana (pora)

             

-

       

Becková Eva (očr)

 

..

MM

JJ

-

-

..

-

SM

-

   

Berard Marion (pora)

             

..

-

     

Dolečková Alena (MZ)

 

-

-

-

HA

PD

-

-

..

..

   

Haluza Jakub (pora)

             

-

       

Jančíková Michaela (PN)

 

-

-

KL

KL

-

SV

SV

-

-

   

Kolařík Tomáš (ex)

 

PU

-

SM

..

VJ

VJ

-

-

     

Krahulcová Iveta (blok)

         

..

           

Kratochvílová Lucie (lék)

         

JJ

HO

-

       

Krejzová Jana (pora)

             

-

       

Lakomá Šárka (ex)

 

-

<>

..

<>

<>

..

SR

SR

-

   

Maertin Jessica Jayn (lék)

 

-

-

                 

Marek Michal (pora)

             

-

-

     

Nečasová Jelena (dov)

 

HJ

BM

-

SM

..

-

-

-

-

   

Pospíšil Aleš (pora)

             

-

-

     

Sadílková Zdeňka (pora)

               

-

     

Salajová Alena (lék)

     

CH

-

-

           

Salajová Alena (pora)

             

..

-

     

Skopalová Jitka (PN)

 

SM

MD

-

-

-

HV

..

-

     

Svobodová Gabriela (pora)

             

-

-

     

Vodička Michal (blok)

     

..

..

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

A16

             

pora

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Berard Marion

2.hod

spojeno (NJ dov)

RU

3.B (r21)+

(A13)

 

Divišová Kateřina

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

CJ

O8.A

 

absolvoval

Hájková Ivanka

4.hod

supl. (DO MZ)

CH

2.B (Vv2)

(A36)

za odpadlou

 

5.hod

výměna <<

CH

O6.A

(A34)

z 4.6. 5.hod

Haluza Jakub

1.hod

supl. (NJ dov)

ZSV

3.B

(A28)

za odpadlou

 

4.hod

výměna <<

ZSV

O5.B

(B25)

z 6.6. 1.hod

 

5.hod

odpadá

CJ

O8.B

 

absolvoval

Havlík Vratislav

6.hod

supl. (SP PN)

N2

O5.B (n21)+

(B03)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

RU

4.B (r21)+

 

absolvoval

Hnízdilová Hana

2.hod

odpadá

ZSV

4.A

 

absolvoval

 

6.hod

odpadá

ZSV

O8.B

 

absolvoval

Horáček Jan

1.hod

odpadá

A1

O8.B (a12)

 

absolvoval

 

6.hod

supl. (KC lék)

A1

O7.B (a12)

(A11)

za odpadlou

Chaloupková Helena

2.hod

výměna <<

CJ

O3.A

(B25)

z 6.6. 3.hod

 

3.hod

supl. (SJ lék)

D

1.B

(A24)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

CG

O8.B (4CG3)+

 

absolvoval

 

8.hod

odpadá

R

O8.A (R1)

 

absolvoval

 

9.hod

odpadá

R

O8.A (R2)

 

absolvoval

Jančíková Marie

3.hod

odpadá

M

O8.A

 

absolvoval

Klíč Bronislav

3.hod

supl. (JM PN)

TV

O2.A (Dív)

(TvK)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (JM PN)

TV

O2.A (Dív)

(TvK)

za odpadlou

Krychtálková Kamila

5.hod

odpadá

CJ

O2.B

 

exkurze

Maertin Jessica Jayn

3.hod

supl. (BC očr)

A1

O6.A (a12)

(B17)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

EE

O8.B (4EX3)+

 

absolvoval

 

5.hod

supl. (KC lék)

A1

O3.A (a11)

(B15)

za odpadlou

Marek Michal

2.hod

supl. (BC očr)

A1

O2.A (a11)

(B12)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

A1

O2.B (a12)

 

exkurze

Moudrá Renata

1.hod

odpadá

A1

O8.B (a11)

 

absolvoval

 

2.hod

supl. (SP PN)

A1

O5.A (a12)

(A36)

za odpadlou

Nečas Karel

6.hod

odpadá

ZSV

O8.A

 

absolvoval

Nevlud Pavel

2.hod

odpadá

F

O8.B

 

absolvoval

 

6.hod

Jídelna

 
 

6.hod

odpadá

F

O2.B (Fp)

 

exkurze

Pospíšil Aleš

4.hod

odpadá

DS

O8.B (4DS3)+

 

absolvoval

Průšová Anna

1.hod

supl. (KO ex)

M

1.B

(A11)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

MS3

O8.B (4MS3)+

 

absolvoval

Přikrylová Dita

5.hod

supl. (DO MZ)

M

2.B (Vv2)

(A28)

za odpadlou

Rašková Hana

2.hod

odpadá

M

O2.B

 

exkurze

Ropová Denisa

5.hod

odpadá

A1

4.A (a11)

 

absolvoval

Sadílková Zdeňka

3.hod

odpadá

CJ

4.B

 

absolvoval

Salajová Alena

1.hod

odpadá

D

O2.B

 

exkurze

Svobodová Gabriela

3.hod

odpadá

BI

O8.B

 

absolvoval

Svobodová Radka

2.hod

odpadá

BI

4.B

 

absolvoval

 

4.hod

odpadá

BS3

4.B (4BS3)+

 

absolvoval

 

7.hod

supl. (LA ex)

TV

O3.A (Dív)

(TvK)

za odpadlou

 

8.hod

supl. (LA ex)

TV

O3.A (Dív)

(TvK)

za odpadlou

Synek Martin

1.hod

supl. (SP PN)

A1

O3.B (a11)

(A02)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (KO ex)

A1

O7.B (3ZS2)+

(A11)

za odpadlou

 

4.hod

změna

SP

1.B (s21)+

(A28)

 
 

4.hod

spojeno (NJ dov)

RU

1.B (r21)+

(A28)

 
 

5.hod

odpadá

A1

4.A (a12)

 

absolvoval

 

7.hod

odpadá

SP

4.B (s22)+

 

absolvoval

 

8.hod

supl. (BC očr)

A1

3.B (a11)+

(B12)

za odpadlou

Škvařil Luděk

1.hod

odpadá

F

4.A

 

absolvoval

 

6.hod

spojeno (JM PN)

M

O6.B (Č1)

(A25)

 
 

7.hod

spojeno (JM PN)

M

O6.B (Č2)

(A28)

 

Vančurová Markéta

4.hod

odpadá

A1

O2.B (a11)

 

exkurze

Vašíček Jaroslav

5.hod

supl. (KO ex)

TV

O4.A (Chl)

(T1)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (KO ex)

TV

O4.A (Chl)

(T1)

za odpadlou

 

Zpracováno v systému Bakaláři