Suplování:   Středa 8.10.2014

datum výpisu: 8.10.2014 (9:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.B

             

odp

       

O3.B

               

odp

     

1.A

             

odp

odp

odp

   

1.B

             

odp

odp

     

O5.A

               

odp

     

O5.B

               

odp

     

2.A

             

odp

odp

     

2.B

             

odp

       

O6.A

             

odp

odp

odp

   

O6.B

               

odp

odp

   

3.A

               

odp

odp

odp

 

3.B

             

odp

odp

     

O7.A

                 

odp

odp

 

O7.B

               

odp

odp

odp

 

4.A

             

odp

odp

     

O8.A

               

odp

odp

odp

 

O8.B

             

odp

odp

odp

odp

 

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

2.hod

D

 

(A18)

supluje

Horáček Jan

(LA)

 

4.hod

AK

 

(A05)

supluje

Maertin Jessica Jayn

(HN)

 

7.hod

HV

   

odpadá

 

(JU)

O3.A

7.hod

M

   

odpadá

 

(VM)

O3.B

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

M

Č2

(A28)

spojí

Přikrylová Dita

(PS)

 

3.hod

CJ

M2

(A11)

spojí

Pospíšil Aleš

(PD)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

M

 

(A36)

supluje

Průšová Anna

(LA)

 

3.hod

A1

 

(B23)

supluje

Marek Michal

(VM)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

5.hod

D

 

(A37)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(PD)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

6.hod

BI

 

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(LA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

D

 

(A11)

supluje

Nečas Karel

(VM)

 

4.hod

ZSV

 

(A27)

supluje

Mikulková Alena

(PD)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

CH

 

(A28)

supluje

Doleželová Marcela

(LA)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

4.hod

F

 

(A21)

změna

Jančíková Marie

 
 

6.hod

CJ

   

odpadá

 

(HN)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

4.hod

D

 

(B34)

supluje

Salajová Alena

(JU)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

6.hod

CHS2

4CH2

(A23)

spojí

Šubert Radim

(HA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

4.hod

FM

4FM1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(VM)

 

5.hod

BI

 

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(LA)

 

6.hod

CHS2

4CH2

(A23)

spojí

Šubert Radim

(HA)

O8.A

4.hod

FM

4FM1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(VM)

 

6.hod

CHS2

4CH2

(A23)

spojí

Šubert Radim

(HA)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

4.hod

FM

4FM1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(VM)

 

6.hod

CHS2

4CH2

(A23)

spojí

Šubert Radim

(HA)

 

7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři