Suplování:   Úterý 9.12.2014

datum výpisu: 9.12.2014 (8:06)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O2.A

             

odp

       

O2.B

           

odp

odp

       

O3.A

           

odp

         

O3.B

           

odp

 

odp

     

O4.A

           

odp

         

O4.B

           

odp

 

odp

     

1.A

             

odp

odp

     

1.B

           

odp

odp

odp

     

O5.A

           

odp

 

odp

     

O5.B

           

odp

odp

odp

     

2.A

           

odp

 

odp

odp

   

2.B

           

odp

 

odp

odp

   

O6.A

           

odp

 

odp

     

O6.B

           

odp

 

odp

 

odp

odp

3.A

           

odp

 

odp

 

odp

odp

3.B

           

odp

 

odp

     

O7.A

             

odp

odp

odp

odp

odp

O7.B

           

odp

 

odp

 

odp

odp

4.A

           

odp

odp

odp

     

4.B

           

odp

odp

odp

     

O8.A

           

odp

odp

odp

     

O8.B

             

odp

odp

     

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5.hod

CJ

   

odpadá

 

(KK)

O1.B

2.hod

F

 

(A23)

supluje

Krahulcová Iveta

(VM)

O2.A

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

OV

 

(A05)

supluje

Mikulková Alena

(HO)

 

3.hod

CJ

a11

(A05)

spojí

Hnízdilová Hana

(HO)

 

4.hod

CJ

a12

(A05)

spojí

Hnízdilová Hana

(HO)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

F

 

(A16)

změna

Šubert Radim

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

4.hod

N2

n21

(A24)

supluje

Berard Marion

(AM)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Becková Eva

(HO)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

4.hod

BI

 

(B34)

supluje

Lakomá Šárka

(PU)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

3.hod

M

Č1

(A28)

spojí

Krahulcová Iveta

(KR)

 

4.hod

CJ

Č2

(A27)

změna

Krejzová Jana

 
 

4.hod

CJ

M1

(A27)

spojí

Krejzová Jana

(KH)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

5.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(HO)

 

6., 8., 10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

F

 

(A28)

změna

Jančíková Marie

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(SC)

 

5.hod

MS1

3MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

5.hod

FM

3FM1

 

odpadá

 

(VM)

 

6., 8., 10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(SC)

 

5.hod

MS1

3MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(SC)

 

5.hod

MS1

3MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

5.hod

FM

3FM1

 

odpadá

 

(VM)

 

7.- 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(SC)

 

3.hod

CH

 

(A23)

supluje

Doleželová Marcela

(VM)

 

5.hod

FM

3FM1

 

odpadá

 

(VM)

 

6., 8., 10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

4.hod

F

 

(A38)

změna

Škvařil Luděk

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

2.hod

N2

n21

(A36)

spojí

Havlík Vratislav

(AM)

 

3.hod

BI

 

(B34)

změna

Lakomá Šárka

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

2.hod

N2

n21

(A36)

spojí

Havlík Vratislav

(AM)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři