Suplování:   Středa 10.12.2014

datum výpisu: 10.12.2014 (8:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.A

         

odp

odp

         

O1.B

         

odp

 

odp

       

O2.A

         

odp

odp

         

O2.B

           

odp

odp

       

O3.A

         

odp

 

odp

       

O3.B

         

odp

odp

 

odp

     

O4.A

         

odp

odp

         

O4.B

         

odp

odp

         

1.A

         

odp

 

odp

odp

odp

   

1.B

           

odp

odp

odp

     

O5.A

         

odp

odp

 

odp

     

O5.B

         

odp

odp

 

odp

     

2.A

           

odp

odp

odp

     

2.B

         

odp

odp

odp

       

O6.A

           

odp

odp

odp

odp

   

O6.B

         

odp

odp

 

odp

odp

   

3.A

         

odp

odp

 

odp

odp

odp

 

3.B

         

odp

 

odp

odp

     

O7.A

         

odp

odp

   

odp

odp

 

O7.B

         

odp

odp

 

odp

odp

odp

 

4.A

   

bese

     

odp

odp

odp

     

4.B

   

bese

   

odp

odp

         

O8.A

 

bese

     

odp

odp

 

odp

odp

odp

 

O8.B

 

bese

       

odp

odp

odp

odp

odp

 

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

3.hod

A1

a12

(A25)

supluje

Marek Michal

(MD)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

CJ

M1

(A18)

spojí

Pospíšil Aleš

(PD)

 

3.hod

CJ

M2

(A11)

spojí

Pospíšil Aleš

(PD)

 

5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

3.hod

VV

 

(A15)

supluje

Dolečková Alena

(VM)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

CH

 

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(VM)

 

4.hod

CJ

 

(A37)

supluje

Chaloupková Helena

(PD)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

2.hod

N2

n21

(A05)

supluje

Havlík Vratislav

(AM)

 

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

2.hod

N2

n21

(A05)

supluje

Havlík Vratislav

(AM)

 

5., 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

SPV2

3SV2

(A31)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

DG2

3DG2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

SPV2

3SV2

(A31)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

DG2

3DG2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

SPV2

3SV2

(A31)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

DG2

3DG2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

4.hod

M

Č1

(A26)

spojí

Šišková Jana

(DI)

 

5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

SPV2

3SV2

(A31)

změna

Haluza Jakub

 
 

4.hod

VDT

IT2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(HO)

 

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

3.hod

F

 

(A37)

supluje

Nevlud Pavel

(PU)

 

4.hod

MS1

4MS1

(A21)

spojí

Vodička Michal

(PU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod beseda

4.B

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod beseda

O8.A

4.hod

MS1

4MS1

(A21)

spojí

Vodička Michal

(PU)

 

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1. hod beseda

O8.B

4.hod

MS1

4MS1

(A21)

spojí

Vodička Michal

(PU)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1. hod beseda

 

Zpracováno v systému Bakaláři