Suplování:   Čtvrtek 11.12.2014

datum výpisu: 11.12.2014 (8:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.A

           

odp

         

O1.B

           

odp

         

O2.A

             

odp

       

O2.B

           

odp

         

O3.A

             

odp

       

O3.B

           

odp

         

O4.A

             

odp

odp

     

O4.B

           

odp

         

1.A

           

odp

odp

       

1.B

             

odp

odp

     

O5.A

           

odp

odp

odp

     

O5.B

             

odp

odp

     

2.A

             

odp

odp

     

2.B

             

odp

odp

     

O6.A

           

odp

 

odp

odp

   

O6.B

           

odp

 

odp

     

3.A

           

odp

odp

odp

     

3.B

 

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

     

O7.A

           

odp

 

odp

     

O7.B

           

odp

 

odp

     

4.A

           

odp

 

odp

     

4.B

           

odp

         

O8.A

           

odp

         

O8.B

           

odp

 

odp

     

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

OV

 

(A01)

supluje

Mikulková Alena

(AI)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

A1

 

(A02)

supluje

Ropová Denisa

(AI)

 

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Oříšková Hana

(KO)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

4.hod

A1

a11

(A03)

změna

Moudrá Renata

 
 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

OV

 

(A11)

supluje

Mikulková Alena

(KO)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

4.hod

A1

a11

(A31)

změna

Ropová Denisa

 
 

5.hod

A1

a11

(A04)

změna

Ropová Denisa

 
 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

N2

n21

(A26)

supluje

Skopalová Jitka

(AM)

 

3.hod

A1

a12

(A02)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

3.hod

A1

a11

(B11)

změna

Přibylová Petra

 
 

5.hod

HV

hv1

(A24)

změna

Maertin Jessica Jayn

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

2.hod

HV

 

(A11)

supluje

Juráková Ivana

(KO)

 

5.hod

A1

a12

(A11)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

A1

a11

(A31)

změna

Staňková Alena

 
 

2.hod

VDT

VDT2

(B25)

změna

Střídecký František

 
 

2.hod

VDT

VDT1

(B23)

změna

Dopita Lukáš

 
 

3.hod

VDT

VDT1

(B23)

změna

Dopita Lukáš

 
 

3.hod

VDT

VDT2

(B25)

změna

Střídecký František

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

A1

a11

(B05)

změna

Horáček Jan

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

2.hod

CH

 

(A35)

supluje

Hájková Ivanka

(SI)

 

4.hod

BI

 

(A37)

změna

Svobodová Radka

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

TV

Dív

(TvTK)

supluje

Oříšková Hana

(LA)

 

2.hod

TV

Dív

(TvTK)

supluje

Oříšková Hana

(LA)

 

3.hod

CH

 

(A31)

změna

Doleželová Marcela

 
 

4.hod

A1

a12

(B11)

změna

Hádrová Lenka

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

4.hod

IVT

Ivt2

(B23)

změna

Fišová Petra

 
 

4.hod

IVT

Ivt1

(B04)

změna

Dopita Lukáš

 
 

5.hod

IVT

Ivt2

(B23)

změna

Fišová Petra

 
 

5.hod

IVT

Ivt1

(B25)

změna

Dopita Lukáš

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

IV

2IV1

(B21)

změna

Dopita Lukáš

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

IV

2IV1

(B21)

změna

Dopita Lukáš

 
 

2.hod

A1

a11

(A21)

změna

Becková Eva

 
 

5.hod

FR

f21

(A26)

změna

Berard Marion

 
 

5.hod

RU

r21

(A25)

změna

Krejzová Jana

 
 

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

5.hod

FR

f21

(A26)

změna

Berard Marion

 
 

5.hod

RU

r21

(A25)

změna

Krejzová Jana

 
 

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

3.hod

BI

 

(A03)

změna

Svobodová Radka

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.- 8. hod exkurze

O7.A

4.hod

CH

 

(A35)

supluje

Doleželová Marcela

(SI)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

A1

a12

(B11)

změna

Staňková Alena

 
 

5.hod

BI

 

(A28)

změna

Svobodová Radka

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

2.hod

CJ

M2

(A37)

spojí

Pospíšil Aleš

(PU)

 

3.hod

CJ

M1

(A37)

spojí

Pospíšil Aleš

(PU)

 

5.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

MS2

4MS2

 

odpadá

 

(SI)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

5.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

MS2

4MS2

 

odpadá

 

(SI)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

2.hod

CJ

 

(A31)

změna

Krejzová Jana

 
 

3.hod

N2

n21

(A36)

spojí

Havlík Vratislav

(AM)

 

5.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

3.hod

N2

n21

(A36)

spojí

Havlík Vratislav

(AM)

 

5.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

MS2

4MS2

 

odpadá

 

(SI)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři