Suplování:   Středa 17.12.2014

datum výpisu: 16.12.2014 (15:03)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.A

           

odp

         

O1.B

             

odp

       

O2.A

           

odp

         

O2.B

           

odp

odp

       

O3.A

             

odp

       

O3.B

           

odp

 

odp

     

O4.A

           

odp

         

O4.B

           

odp

         

1.A

             

odp

odp

odp

   

1.B

           

odp

odp

odp

     

O5.A

           

odp

 

odp

     

O5.B

           

odp

 

odp

     

2.A

           

odp

odp

odp

     

2.B

         

odp

odp

odp

       

O6.A

           

odp

odp

odp

odp

   

O6.B

           

odp

 

odp

odp

   

3.A

           

odp

 

odp

odp

odp

 

3.B

             

odp

odp

     

O7.A

           

odp

   

odp

odp

 

O7.B

           

odp

 

odp

odp

odp

 

4.A

           

odp

odp

odp

     

4.B

           

odp

         

O8.A

           

odp

 

odp

odp

odp

 

O8.B

           

odp

odp

odp

odp

odp

 

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

5.hod

M

 

(A06)

supluje

Nevlud Pavel

(MU)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

F

 

(A36)

supluje

Šubert Radim

(SA)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

CH

 

(A38)

supluje

Hájková Ivanka

(JA)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

2.hod

F

 

(A34)

změna

Nevlud Pavel

 
 

5.hod

M

   

odpadá

 

(JA)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

5.hod

CJ

 

(A35)

supluje

Chaloupková Helena

(PU)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

A1

a11

(A37)

změna

Lindovská Ludmila

 
 

2.hod

D

 

(A05)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(KH)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

CH

 

(A16)

supluje

Doleželová Marcela

(SA)

 

3.hod

Z

 

(A16)

supluje

Pechová Ilona

(JA)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

CJ

 

(A18)

supluje

Dolečková Alena

(KR)

 

2.hod

FR

f21

(A11)

změna

Berard Marion

 
 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

2.hod

N2

n21

(A11)

spojí

Berard Marion

(AM)

 

4.hod

BI

 

(A06)

supluje

Lakomá Šárka

(KH)

 

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

2.hod

FR

f21

(A11)

změna

Berard Marion

 
 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

2.hod

N2

n21

(A11)

spojí

Berard Marion

(AM)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

DG2

3DG2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

4.hod

A1

 

(A31)

supluje

Marek Michal

(JA)

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(RA)

 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

F

   

odpadá

 

(KH)

 

2.hod

DG2

3DG2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

DG2

3DG2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

3.hod

BI

 

(B34)

supluje

Svobodová Radka

(KH)

 

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

3.hod

A1

 

(A37)

supluje

Marek Michal

(PU)

 

4.hod

MS1

4MS1

(A21)

spojí

Vodička Michal

(PU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

4.hod

MS1

4MS1

(A21)

spojí

Vodička Michal

(PU)

 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

4.hod

MS1

4MS1

(A21)

spojí

Vodička Michal

(PU)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři