Suplování:   Čtvrtek 18.12.2014

datum výpisu: 17.12.2014 (8:54)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.A

           

odp

         

O1.B

           

odp

         

O2.A

 

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

O2.B

           

odp

         

O3.A

             

odp

       

O3.B

           

odp

         

O4.A

             

odp

odp

     

O4.B

           

odp

         

1.A

           

odp

odp

       

1.B

             

odp

odp

     

O5.A

           

odp

odp

odp

     

O5.B

             

odp

odp

     

2.A

             

odp

odp

     

2.B

             

odp

odp

     

O6.A

           

odp

 

odp

odp

   

O6.B

           

odp

 

odp

     

3.A

           

odp

odp

odp

     

3.B

           

odp

 

odp

     

O7.A

           

odp

 

odp

     

O7.B

           

odp

 

odp

     

4.A

           

odp

 

odp

     

4.B

           

odp

         

O8.A

           

odp

         

O8.B

           

odp

 

odp

     

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

Z

 

(A18)

supluje

Kolařík Tomáš

(NP)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.- 7. hod exkurze

O2.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

N2

n21

(A26)

supluje

Skopalová Jitka

(AM)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

4.hod

D

 

(A27)

supluje

Nečas Karel

(JA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

4.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Dolečková Alena

(KK)

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(JA)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

CJ

M2

(A16)

spojí

Sadílková Zdeňka

(JA)

 

3.hod

CJ

M1

(A16)

spojí

Sadílková Zdeňka

(JA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

4.hod

N2

n22

(B17)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

FM

2FM1

(A25)

spojí

Škvařil Luděk

(JA)

 

3.hod

A1

 

(A26)

supluje

Moudrá Renata

(KH)

 

5.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

FM

2FM1

(A25)

spojí

Škvařil Luděk

(JA)

 

3.hod

ZSV

 

(A25)

supluje

Mikulková Alena

(NP)

 

5.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

0.hod

SPN

SPN

 

odpadá

 

(JC)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

F

   

odpadá

 

(KH)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.hod

SPN

SPN

 

odpadá

 

(JC)

 

1.hod

SP

s21

(A38)

supluje

Salajová Alena

(JC)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

0.hod

SPN

SPN

 

odpadá

 

(JC)

 

1.hod

SP

s21

(A38)

supluje

Salajová Alena

(JC)

 

3.hod

BI

 

(A38)

supluje

Lakomá Šárka

(KK)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

0.hod

SPN

SPN

 

odpadá

 

(JC)

 

3.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Salajová Alena

(JC)

 

3.hod

FR

f21

(A36)

spojí

Havlík Vratislav

(BM)

 

3.hod

N2

n21

(A36)

spojí

Havlík Vratislav

(AM)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

3.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Salajová Alena

(JC)

 

3.hod

FR

f21

(A36)

spojí

Havlík Vratislav

(BM)

 

3.hod

N2

n21

(A36)

spojí

Havlík Vratislav

(AM)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři