Suplování:   Pátek 23.1.2015

datum výpisu: 22.1.2015 (11:00)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.A

 

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

   

1.B

 

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

 

O5.A

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

 

O5.B

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

 

4.B

         

přdn

           

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

D

 

(A18)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 5.hod

 

1.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

2.hod

D

 

(A01)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(KK)

 

5.hod

D

   

přesun >>

 

na 1.hod

O1.B

1.hod

Z

 

(A11)

supluje

Dejdarová Lenka

(KK)

 

4.hod

M

Č1

(A02)

spojí

Střídecký František

(KK)

 

5.hod

M

Č2

(A02)

spojí

Střídecký František

(KK)

 

5.hod

M

M1

(A02)

změna

Střídecký František

 

O2.A

4.hod

OV

Dív

(A06)

supluje

Mikulková Alena

(BZ)

 

4.hod

OV

Chl

(A06)

spojí

Mikulková Alena

(VJ)

 

5.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(VJ)

O2.B

3.hod

M

Dív

(A06)

supluje

Fišová Petra

(OH)

 

3.hod

M

Chl

(A06)

spojí

Fišová Petra

(ML)

O3.A

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ML)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ML)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

O3.B

1.hod

D

 

(A24)

přesun <<

Pospíšil Aleš

z 7.hod

 

1.hod

OV

   

odpadá

 

(ML)

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 1.hod

O4.A

4.hod

HV

hv1

(B25)

supluje

Přikrylová Dita

(JU)

 

5.hod

HV

hv2

 

odpadá

 

(JU)

O4.B

3.hod

CH

 

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(KO)

 

6.hod

HV

hv1

 

odpadá

 

(JU)

 

7.hod

HV

hv2

 

odpadá

 

(JU)

1.A

1.- 9. hod lyžařský kurz

1.B

1.- 10. hod lyžařský kurz

O5.A

0.- 10. hod lyžařský kurz

O5.B

0.- 10. hod lyžařský kurz

2.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

4.hod

CH

 

(A28)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 22.1. (Čt) 5.hod

 

4.hod

ZSV

   

odpadá

 

(ML)

2.B

2.hod

CJ

 

(A25)

supluje

Chaloupková Helena

(KO)

 

4.hod

CJ

 

(B23)

supluje

Chaloupková Helena

(SR)

O6.B

1.hod

ZSV

 

(A26)

přesun <<

Mikulková Alena

z 5.hod

 

1.hod

BI

   

odpadá

 

(VJ)

 

5.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

F

   

přesun >>

 

na 20.1. (Út) 2.hod

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

3.A

3.hod

D

 

(A25)

přesun <<

Salajová Alena

z 8.hod

 

3.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

 

6.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 19.1. (Po) 1.hod

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.B

1.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

 

3.hod

CJ

 

(A31)

supluje

Chaloupková Helena

(PU)

 

4.hod

F

 

(A21)

supluje

Krahulcová Iveta

(LA)

O7.A

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(BZ)

 

1.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

2.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 8.hod

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(BZ)

 

2.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

6.hod

M

 

(A26)

supluje

Šišková Jana

(SR)

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 2.hod

O7.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

4.A

2.hod

M

 

(B25)

supluje

Fišová Petra

(VJ)

4.B

2.hod

M

 

(A26)

supluje

Přikrylová Dita

(LA)

 

3.hod

M

 

(A38)

supluje

Přikrylová Dita

(KK)

 

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

(ML)

 

5. hod přednáška

O8.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

M

 

(A35)

supluje

Šišková Jana

(LA)

O8.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

2.hod

M

 

(A36)

supluje

Škvařil Luděk

(ML)

 

5.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

 

Zpracováno v systému Bakaláři