Suplování:   Čtvrtek 29.1.2015

datum výpisu: 29.1.2015 (7:06)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.A

         

třpr

odp

         

O1.B

         

třpr

odp

         

O2.A

         

třpr

 

odp

       

O2.B

         

třpr

odp

         

O3.A

         

třpr

 

odp

       

O3.B

         

třpr

odp

         

O4.A

         

třpr

 

odp

odp

     

O4.B

         

třpr

odp

         

1.A

         

třpr

odp

odp

       

1.B

         

třpr

 

odp

odp

     

O5.A

         

třpr

odp

odp

odp

     

O5.B

         

třpr

 

odp

odp

     

2.A

         

třpr

 

odp

odp

     

2.B

         

třpr

 

odp

odp

     

O6.A

         

třpr

odp

 

odp

odp

   

O6.B

         

třpr

odp

 

odp

     

3.A

         

třpr

odp

odp

odp

     

3.B

         

třpr

odp

 

odp

     

O7.A

         

třpr

odp

 

odp

     

O7.B

         

třpr

odp

odp

odp

     

4.A

         

třpr

ples

ples

odp

     

4.B

         

třpr

ples

ples

       

O8.A

         

třpr

ples

ples

       

O8.B

         

třpr

ples

ples

odp

     

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

5. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

5. hod třídnické práce

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

Z

 

(A11)

supluje

Dejdarová Lenka

(KO)

 

2.hod

A1

 

(A05)

supluje

Přibylová Petra

(FP)

 

3.hod

A1

a11

(A05)

supluje

Marek Michal

(HO)

 

4.hod

A1

a12

(A06)

spojí

Maertin Jessica Jayn

(HO)

 

5. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

5. hod třídnické práce

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

5. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

2.hod

Z

 

(A11)

supluje

Dejdarová Lenka

(KO)

 

5. hod třídnické práce

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Berard Marion

(SN)

 

2.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Střídecký František

(DL)

 

3.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Střídecký František

(DL)

 

5. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Skopalová Jitka

(HD)

 

2.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Ropová Denisa

(HO)

 

5. hod třídnické práce

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

CJ

 

(A27)

supluje

Chaloupková Helena

(FP)

 

10.hod

CIN

CIN

(B15)

přesun <<

Gajdůšková Karolína

z 26.1. (Po) 10.hod

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O5.A

4.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Jiříčková Pavla

(HD)

 

10.hod

CIN

CIN

(B15)

přesun <<

Gajdůšková Karolína

z 26.1. (Po) 10.hod

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O5.B

1.hod

TV

Chl

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(ML)

 

2.hod

TV

Chl

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(ML)

 

4.hod

CJ

Ivt1

(A35)

supluje

Hnízdilová Hana

(DL)

 

4.hod

CJ

Ivt2

(A35)

spojí

Hnízdilová Hana

(FP)

 

10.hod

CIN

CIN

(B15)

přesun <<

Gajdůšková Karolína

z 26.1. (Po) 10.hod

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

2.A

1.hod

RA1

2ra1

(A05)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

 

1.hod

RA1

2Ra1

(A13)

spojí

Pechová Ilona

(HO)

 

1.hod

IV

2IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

2.B

1.hod

RA1

2ra1

(A05)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

 

1.hod

RA1

2Ra1

(A13)

spojí

Pechová Ilona

(HO)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O6.A

1.hod

RA1

2ra1

(A05)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

 

1.hod

RA1

2Ra1

(A13)

spojí

Pechová Ilona

(HO)

 

1.hod

IV

2IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

10.hod

CIN

CIN

(B15)

přesun <<

Gajdůšková Karolína

z 26.1. (Po) 10.hod

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O6.B

1.hod

RA1

2ra1

(A05)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

 

5. hod třídnické práce

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

5. hod třídnické práce

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

M

 

(A31)

supluje

Šišková Jana

(PU)

 

5. hod třídnické práce

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

3.hod

A1

a11

(A28)

supluje

Moudrá Renata

(HD)

 

10.hod

CIN

CIN

(B15)

přesun <<

Gajdůšková Karolína

z 26.1. (Po) 10.hod

 

5. hod třídnické práce

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

A1

a12

(B23)

supluje

Berard Marion

(SN)

 

5. hod třídnické práce

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

2.hod

CJ

M2

(A37)

spojí

Pospíšil Aleš

(PU)

 

3.hod

CJ

M1

(A37)

spojí

Pospíšil Aleš

(PU)

 

4.hod

A1

a12

(A05)

spojí

Marek Michal

(SN)

 

4.hod

A1

a14

(A05)

změna

Marek Michal

 
 

5. hod třídnické práce

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6., 7. hod ples

4.B

5. hod třídnické práce

 

6., 7. hod ples

O8.A

10.hod

CIN

CIN

(B15)

přesun <<

Gajdůšková Karolína

z 26.1. (Po) 10.hod

 

5. hod třídnické práce

 

6., 7. hod ples

O8.B

5. hod třídnické práce

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6., 7. hod ples

 

Zpracováno v systému Bakaláři