Suplování:   Pátek 6.2.2015

datum výpisu: 5.2.2015 (13:56)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O2.A

 

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

   

O2.B

 

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

   

4.A

 

ples

ples

ples

ples

odp

           

4.B

 

ples

ples

ples

ples

odp

odp

         

O8.A

odp

ples

ples

ples

ples

odp

odp

         

O8.B

odp

ples

ples

ples

ples

odp

           

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

F

 

(A36)

supluje

Nevlud Pavel

(KO)

 

2.hod

BI

 

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(KK)

O1.B

1.hod

Z

 

(A02)

supluje

Dejdarová Lenka

(KK)

 

4.hod

M

Č1

(A02)

spojí

Střídecký František

(KK)

 

5.hod

M

Č2

(A02)

spojí

Střídecký František

(KK)

 

5.hod

M

M1

(A02)

změna

Střídecký František

 

O2.A

1.- 9. hod lyžařský kurz

O2.B

1.- 9. hod lyžařský kurz

O3.A

1.hod

M

ivt2

(A04)

spojí

Vodička Michal

(SB)

 

2.hod

M

Č1

(A05)

spojí

Fišová Petra

(SA)

 

2.hod

M

ivt2

(A05)

supluje

Fišová Petra

(SB)

 

3.hod

CJ

Č2

(A04)

supluje

Hnízdilová Hana

(SA)

 

3.hod

CJ

ivt1

(A04)

spojí

Hnízdilová Hana

(SB)

 

4.hod

M

ivt1

(A04)

spojí

Vodička Michal

(SB)

 

6.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(PP)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ML)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ML)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

O3.B

1.hod

CJ

 

(A24)

supluje

Divišová Kateřina

(ML)

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(PS)

O4.A

2.hod

A1

 

(A27)

supluje

Becková Eva

(PS)

 

4.hod

HV

vv1

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(DO)

 

5.hod

VV

vv2

 

odpadá

 

(DO)

O4.B

1.hod

RU

r21

(A01)

spojí

Nečasová Jelena

(KR)

 

3.hod

F

 

(A21)

supluje

Nevlud Pavel

(KO)

 

6.hod

VV

vv1

 

odpadá

 

(DO)

 

7.hod

VV

vv2

 

odpadá

 

(DO)

1.A

0.hod

M

 

(A28)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 6.hod

 

1.hod

A1

 

(A28)

supluje

Horáček Jan

(PS)

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 0.hod

1.B

3.hod

M

 

(A03)

supluje

Fišová Petra

(CH)

 

4.hod

A1

a11

(A03)

přesun <<

Staňková Alena

z 5.hod

 

4.hod

A1

a12

(A05)

přesun <<

Přibylová Petra

z 5.hod

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(CH)

 

5.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

5.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 4.hod

O5.A

1.hod

CJ

Č1

 

odpadá

 

(CH)

 

1.hod

M

M2

 

odpadá

 

(PU)

 

2.hod

D

Č2

(B25)

supluje

Oříšková Hana

(CH)

 

2.hod

D

M1

(B25)

spojí

Oříšková Hana

(PU)

 

3.hod

RU

r21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(KR)

 

4.hod

IVT

 

(B31)

supluje

Fišová Petra

(KO)

 

5.hod

F

Fp1

(A23)

přesun <<

Vodička Michal

z 7.hod

 

5.hod

BI

Bip

(B25)

přesun <<

Lakomá Šárka

z 7.hod

 

7.hod

F

Fp1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

BI

Bip

 

přesun >>

 

na 5.hod

O5.B

3.hod

RU

r21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(KR)

2.A

1.hod

BI

 

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SA)

 

4.hod

CH

 

(A34)

supluje

Doleželová Marcela

(ML)

2.B

2.hod

A1

 

(A11)

supluje

Pechová Ilona

(KO)

 

3.hod

A1

 

(A25)

supluje

Pechová Ilona

(MA)

O6.A

2.hod

M

 

(A21)

supluje

Krahulcová Iveta

(MA)

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(PS)

 

6.hod

F

Fp1

(A35)

přesun <<

Krahulcová Iveta

z 8.hod

 

8.hod

F

Fp1

 

přesun >>

 

na 6.hod

O6.B

1.hod

BI

   

odpadá

 

(VJ)

 

3.hod

A1

 

(A24)

supluje

Horáček Jan

(HJ)

 

4.hod

F

 

(A23)

přesun <<

Nevlud Pavel

z 6.hod

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(SA)

 

5.hod

M

 

(A13)

supluje

Nevlud Pavel

(MA)

 

6.hod

F

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

3.A

6.hod

CJ

 

(A25)

změna

Hnízdilová Hana

 

3.B

1.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

 

3.hod

M

 

(A31)

supluje

Šišková Jana

(PU)

O7.A

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(BZ)

 

1.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(BZ)

 

2.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 8.hod

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(SA)

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 5.hod

O7.B

2.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 4.2. (St) 8.hod

 

2.hod

CJ

   

odpadá

 

(HJ)

 

5.hod

M

Č1

(A37)

spojí

Rašková Hana

(HJ)

 

6.hod

M

Č2

(A37)

spojí

Rašková Hana

(HJ)

4.A

1.- 4. hod ples

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

1.- 4. hod ples

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

0., 5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 4. hod ples

O8.B

0., 5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 4. hod ples

 

Zpracováno v systému Bakaláři