Suplování:   Pátek 20.2.2015

datum výpisu: 18.2.2015 (13:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O2.A

           

odp

         

O2.B

           

odp

odp

       

O3.A

           

odp

odp

odp

     

O3.B

         

odp

odp

odp

       

O4.A

           

odp

         

O4.B

           

odp

odp

       

1.A

           

odp

         

1.B

           

odp

         

O5.A

           

odp

odp

       

O5.B

           

odp

         

O6.A

             

odp

odp

     

O6.B

           

odp

         

3.A

           

odp

 

odp

     

3.B

           

odp

         

O7.A

           

odp

 

odp

     

O7.B

         

odp

odp

         

4.B

           

odp

         

O8.A

           

odp

         

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

F

 

(A36)

supluje

Nevlud Pavel

(KO)

 

3.hod

A1

 

(A01)

supluje

Pechová Ilona

(RA)

O2.A

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

2.hod

CH

 

(A35)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 5.hod

 

2.hod

CJ

   

odpadá

 

(HN)

 

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(OH)

 

4.hod

CH

 

(A05)

supluje

Doleželová Marcela

(HO)

 

5.hod

CH

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

3.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(KO)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

4.hod

M

 

(A31)

supluje

Průšová Anna

(KO)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

D

 

(A26)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(HN)

 

5.hod

CJ

   

odpadá

 

(HN)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

2.B

2.hod

CH

 

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(KO)

O6.A

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

F

 

(A38)

supluje

Jančíková Marie

(RA)

 

4.hod

VDT

 

(B31)

supluje

Fišová Petra

(HN)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

CJ

 

(A18)

supluje

Haluza Jakub

(RA)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

Zpracováno v systému Bakaláři