Suplování:   Čtvrtek 26.3.2015

datum výpisu: 26.3.2015 (11:14)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.A

           

odp

         

O1.B

           

odp

         

O2.A

             

odp

       

O2.B

         

odp

odp

         

O3.A

             

odp

       

O3.B

         

odp

odp

         

O4.A

             

odp

odp

     

O4.B

           

odp

         

1.A

           

odp

odp

       

1.B

             

odp

odp

     

O5.A

           

odp

odp

odp

     

O5.B

             

odp

odp

     

2.A

             

odp

odp

     

2.B

             

odp

odp

     

O6.A

           

odp

 

odp

odp

   

O6.B

           

odp

 

odp

     

3.A

           

odp

odp

odp

     

3.B

           

odp

 

odp

     

O7.A

           

odp

 

odp

     

O7.B

           

odp

 

odp

     

4.A

           

odp

 

odp

     

4.B

           

odp

         

O8.A

           

odp

         

O8.B

           

odp

 

odp

     

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

5.hod

CJ

 

(A02)

supluje

Krychtálková Kamila

(ST)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

OV

 

(A11)

supluje

Mikulková Alena

(KO)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

N2

n21

(A04)

supluje

Berard Marion

(SP)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

0.hod

D

 

(A18)

přesun <<

Pospíšil Aleš

z 27.3. (Pá) 7.hod

 

4.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Divišová Kateřina

(HA)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

D

 

(B25)

supluje

Nečas Karel

(HA)

 

2.hod

D

 

(A11)

supluje

Nečas Karel

(KO)

 

4.hod

CJ

 

(A27)

supluje

Pospíšil Aleš

(JA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

5.hod

M

   

odpadá

 

(JA)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

3.hod

M

 

(A27)

supluje

Fišová Petra

(HA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

4.hod

A1

a12

(B25)

spojí

Becková Eva

(HD)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

MS1

2MS1

 

odpadá

 

(SV)

 

1.hod

RA1

2ra1

 

odpadá

 

(HD)

 

2.hod

CJ

M2

(A16)

spojí

Sadílková Zdeňka

(JA)

 

3.hod

CJ

M1

(A16)

spojí

Sadílková Zdeňka

(JA)

 

4.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Havlík Vratislav

(SP)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

MS1

2MS1

 

odpadá

 

(SV)

 

1.hod

RA1

2ra1

 

odpadá

 

(HD)

 

5.hod

F

   

odpadá

 

(VM)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

FM

2FM1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(JA)

 

1.hod

MS1

2MS1

 

odpadá

 

(SV)

 

1.hod

RA1

2ra1

 

odpadá

 

(HD)

 

4.hod

CJ

 

(A16)

supluje

Chaloupková Helena

(KR)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

FM

2FM1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(JA)

 

1.hod

MS1

2MS1

 

odpadá

 

(SV)

 

1.hod

RA1

2ra1

 

odpadá

 

(HD)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

CH

 

(A35)

supluje

Svobodová Gabriela

(HA)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

M

 

(A21)

výměna <<

Šišková Jana

z 4.hod

 

1.hod

F

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

3.hod

ZSV

a11

(A28)

supluje

Mikulková Alena

(HD)

 

4.hod

F

 

(A21)

výměna <<

Krahulcová Iveta

z 1.hod

 

4.hod

M

   

výměna >>

 

na 1.hod

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(SP)

 

5.hod

CHS2

4CH2

 

odpadá

 

(HA)

 

5.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(SP)

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(PD)

 

5.hod

CHS2

4CH2

 

odpadá

 

(HA)

 

5.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

2.hod

ZSV

 

(B25)

supluje

Mikulková Alena

(KR)

 

3.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

4.hod

BI

 

(A35)

supluje

Lakomá Šárka

(SB)

 

5.hod

CHS2

4CH2

 

odpadá

 

(HA)

 

5.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

FS2

4FS2

 

odpadá

 

(SB)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

2.hod

CJ

 

(A27)

supluje

Přibylová Petra

(SB)

 

5.hod

CHS2

4CH2

 

odpadá

 

(HA)

 

5.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

FS2

4FS2

 

odpadá

 

(SB)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři