Suplování:   Středa 1.4.2015

datum výpisu: 30.3.2015 (14:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.A

       

akad

odp

odp

         

O1.B

       

akad

odp

 

odp

       

O2.A

       

akad

odp

odp

         

O2.B

       

akad

 

odp

odp

       

O3.A

       

akad

odp

 

odp

       

O3.B

       

akad

odp

odp

 

odp

     

O4.A

       

akad

odp

odp

         

O4.B

       

akad

odp

odp

         

1.A

     

akad

 

odp

 

odp

odp

odp

   

1.B

     

akad

   

odp

odp

odp

     

O5.A

       

akad

odp

odp

 

odp

     

O5.B

       

akad

odp

odp

 

odp

     

2.A

     

akad

   

odp

odp

odp

     

2.B

     

akad

 

odp

odp

odp

       

O6.A

     

akad

   

odp

odp

odp

odp

   

O6.B

     

akad

 

odp

odp

 

odp

odp

   

3.A

     

akad

 

odp

odp

 

odp

odp

odp

 

3.B

     

akad

přdn

odp

 

odp

odp

     

O7.A

     

akad

 

odp

odp

   

odp

odp

 

O7.B

     

akad

přdn

odp

odp

 

odp

odp

odp

 

4.A

           

odp

odp

odp

     

4.B

         

odp

odp

         

O8.A

         

odp

odp

 

odp

odp

odp

 

O8.B

           

odp

odp

odp

odp

odp

 

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

O1.B

2.hod

AK

ak2

(A11)

změna

Maertin Jessica Jayn

 
 

3.hod

A1

a12

(B11)

změna

Moudrá Renata

 
 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

O2.A

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

O2.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

O3.A

3.hod

VV

 

(A15)

supluje

Dolečková Alena

(SG)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

O3.B

2.hod

IVT

ivt1

(B31)

spojí

Střídecký František

(SB)

 

3.hod

IVT

ivt1

(B31)

spojí

Střídecký František

(SB)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

O4.A

1.hod

BI

 

(B23)

supluje

Vašíček Jaroslav

(JA)

 

3.hod

D

 

(A18)

supluje

Nečas Karel

(MA)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

O4.B

1.hod

PR

 

(A36)

supluje

Nečas Karel

(SG)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

1.A

2.hod

CJ

M1

(A18)

spojí

Pospíšil Aleš

(PD)

 

5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

1.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

O5.A

2.hod

CJ

 

(A27)

supluje

Chaloupková Helena

(MA)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

O5.B

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

2.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

2.B

4.hod

TV

 

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(PD)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

O6.A

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

O6.B

5., 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

3.A

1.hod

CJ

 

(A38)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

2.hod

MS2

3MS2

(A28)

změna

Šišková Jana

 
 

4.hod

CH

 

(A36)

supluje

Doleželová Marcela

(JA)

 

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

3.B

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod přednáška

 

3. hod akademie

O7.A

1.hod

M

 

(A37)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

MS2

3MS2

(A28)

změna

Šišková Jana

 
 

5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

O7.B

2.hod

MS2

3MS2

(A28)

změna

Šišková Jana

 
 

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod přednáška

 

3. hod akademie

4.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři