Suplování:   Středa 8.4.2015

datum výpisu: 7.4.2015 (11:49)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.B

             

odp

       

O2.B

             

odp

       

O3.A

             

odp

       

O3.B

               

odp

     

1.A

             

odp

odp

odp

   

1.B

           

odp

odp

odp

     

O5.A

               

odp

     

O5.B

               

odp

     

2.A

             

odp

odp

     

2.B

             

odp

       

O6.A

             

odp

odp

odp

   

O6.B

               

odp

odp

   

3.A

               

odp

odp

odp

 

3.B

             

odp

odp

     

O7.A

                 

odp

odp

 

O7.B

               

odp

odp

odp

 

4.A

             

odp

odp

     

O8.A

               

odp

odp

odp

 

O8.B

             

odp

odp

odp

odp

 

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

CJ

M2

(A01)

spojí

Krychtálková Kamila

(RA)

 

3.hod

M

Č2

(A02)

spojí

Rašková Hana

(KK)

O1.B

2.hod

A1

a11

(A02)

změna

Ropová Denisa

 
 

2.hod

A1

ak2

(A02)

spojí

Ropová Denisa

(JJ)

 

3.hod

A1

a12

(A16)

změna

Moudrá Renata

 
 

3.hod

A1

ak1

(A06)

spojí

Moudrá Renata

(JJ)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

4.hod

VV

 

(A15)

supluje

Dolečková Alena

(SB)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

D

ivt2

(A18)

supluje

Pospíšil Aleš

(ST)

 

2.hod

D

ivt1

(A18)

spojí

Pospíšil Aleš

(SB)

 

3.hod

CH

ivt2

(A01)

supluje

Hájková Ivanka

(ST)

 

3.hod

CH

ivt1

(A01)

spojí

Hájková Ivanka

(SB)

 

4.hod

BI

 

(A04)

změna

Svobodová Radka

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

M

Č2

(A28)

spojí

Přikrylová Dita

(PS)

 

3.hod

CJ

M2

(A11)

spojí

Pospíšil Aleš

(PD)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

3.hod

CJ

 

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(CH)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

3.hod

F

 

(B31)

změna

Vodička Michal

 
 

5.hod

M

   

odpadá

 

(PU)

 

6.hod

CJ

   

odpadá

 

(CH)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

6.hod

CH

   

přesun >>

 

na 9.4. (Čt) 4.hod

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

6.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(CH)

 

2.hod

F

 

(A11)

změna

Vodička Michal

 
 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

6.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 10.4. (Pá) 4.hod

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

F

 

(A37)

změna

Nevlud Pavel

 
 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

CJ

 

(A36)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

2.hod

MS2

3DG2

(A31)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

2.hod

MS2

3MS2

(A31)

změna

Šišková Jana

 
 

3.hod

RU

r21

(A28)

změna

Nečasová Jelena

 
 

4.hod

F

 

(A26)

změna

Jančíková Marie

 
 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

MS2

3DG2

(A31)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

3.hod

RU

r21

(A28)

změna

Nečasová Jelena

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

M

 

(A27)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

MS2

3DG2

(A31)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

2.hod

MS2

3MS2

(A31)

změna

Šišková Jana

 
 

4.hod

CJ

M2

(A01)

spojí

Divišová Kateřina

(SI)

 

5.hod

M

Č2

(A26)

spojí

Šišková Jana

(DI)

 

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

MS2

3MS2

(A31)

změna

Šišková Jana

 
 

4.hod

IT

IT2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(HO)

 

5.hod

IT

IT1

 

odpadá

 

(HO)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

3.hod

A1

 

(A37)

supluje

Marek Michal

(PU)

 

4.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

5.hod

ZSV

 

(A38)

přesun <<

Mlateček Ivan

z 10.4. (Pá) 6.hod

 

5.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

O8.A

4.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

6.hod

FS2

4FS2

 

odpadá

 

(SB)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

4.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

6.hod

FS2

4FS2

 

odpadá

 

(SB)

 

7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři