Suplování:   Středa 15.4.2015

datum výpisu: 14.4.2015 (11:46)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.A

           

odp

odp

odp

     

4.B

           

odp

         

O8.A

           

odp

 

odp

odp

odp

 

O8.B

           

odp

odp

odp

odp

odp

 

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

A1

 

(B23)

supluje

Pechová Ilona

(KK)

 

2.hod

A1

Č1

(B12)

supluje

Moudrá Renata

(KK)

 

2.hod

M

M2

(A18)

změna

Rašková Hana

 
 

3.hod

CJ

Č2

(B04)

supluje

Klíč Bronislav

(KK)

 

3.hod

M

M1

(A31)

změna

Rašková Hana

 

O1.B

1.hod

M

 

(B31)

změna

Střídecký František

 
 

3.hod

AK

ak1

(B34)

změna

Maertin Jessica Jayn

 
 

5.hod

D

 

(A18)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(KK)

 

7.hod

OV

   

odpadá

 

(AM)

O2.A

2.hod

CJ

 

(A34)

změna

Divišová Kateřina

 
 

4.hod

A1

 

(A11)

supluje

Moudrá Renata

(KO)

O2.B

1.hod

M

 

(A37)

změna

Fišová Petra

 
 

3.hod

M

 

(A11)

změna

Fišová Petra

 
 

4.hod

CJ

 

(A27)

změna

Hnízdilová Hana

 

O3.A

5.hod

N2

n21

(B13)

změna

Skopalová Jitka

 
 

7.hod

Z

 

(A11)

supluje

Kolařík Tomáš

(VM)

O3.B

1.hod

M

 

(A38)

změna

Škvařil Luděk

 
 

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

O4.A

1.hod

M

 

(A36)

změna

Jančíková Marie

 
 

2.hod

A1

a11

(A36)

změna

Becková Eva

 

O4.B

3.hod

F

 

(A13)

supluje

Nevlud Pavel

(KO)

 

4.hod

A1

 

(A13)

supluje

Marek Michal

(NK)

 

6.hod

A1

a11

(B11)

změna

Staňková Alena

 

1.A

1.hod

FR

f21

(A15)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(SP)

 

2.hod

M

Č2

(A28)

spojí

Přikrylová Dita

(PS)

 

3.hod

CJ

Č1

(A28)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

3.hod

CJ

M2

(A28)

spojí

Pospíšil Aleš

(PD)

1.B

1.hod

FR

f21

(A15)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(SP)

 

2.hod

M

 

(A11)

změna

Fišová Petra

 
 

3.hod

CJ

 

(A16)

supluje

Krejzová Jana

(CH)

 

4.hod

A1

a11

(A31)

změna

Staňková Alena

 

O5.A

3.hod

A1

 

(A23)

supluje

Ropová Denisa

(VM)

 

5.hod

D

 

(A36)

přesun <<

Chaloupková Helena

z 8.hod

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(PU)

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.A

3.hod

M

 

(A24)

změna

Jančíková Marie

 

2.B

1.hod

M

 

(A27)

supluje

Přikrylová Dita

(CH)

 

2.hod

CH

 

(A23)

supluje

Svobodová Gabriela

(VM)

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 14.4. (Út) 5.hod

O6.A

2.hod

SP

s21

(A15)

spojí

Havlík Vratislav

(SJ)

 

2.hod

N2

n21

(A15)

supluje

Havlík Vratislav

(AM)

 

4.hod

M

 

(A38)

změna

Krahulcová Iveta

 

O6.B

2.hod

SP

s21

(A15)

spojí

Havlík Vratislav

(SJ)

 

2.hod

N2

n21

(A15)

supluje

Havlík Vratislav

(AM)

3.A

2.hod

RA2

3RA2

(B11)

supluje

Pechová Ilona

(SP)

 

2.hod

D

3SV2

(B34)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(HJ)

 

3.hod

RU

r21

(B26)

změna

Nečasová Jelena

 

3.B

2.hod

RA2

3RA2

(B11)

supluje

Pechová Ilona

(SP)

 

2.hod

D

3SV2

(B34)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(HJ)

 

3.hod

RU

r21

(B26)

změna

Nečasová Jelena

 
 

4.hod

ZSV

 

(B34)

supluje

Mlateček Ivan

(JU)

 

7.hod

IT

IT1

 

odpadá

 

(HO)

 

8.hod

IT

IT2

 

odpadá

 

(HO)

O7.A

2.hod

D

3SV2

(B34)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(HJ)

 

4.hod

CJ

Č1

(A15)

změna

Divišová Kateřina

 

O7.B

2.hod

D

3SV2

(B34)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(HJ)

 

3.hod

CH

 

(A18)

supluje

Doleželová Marcela

(HJ)

 

4.hod

VDT

IT2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(HO)

 

5.hod

IT

IT1

(B31)

spojí

Fišová Petra

(HO)

 

6.hod

N2

n21

(B13)

supluje

Havlík Vratislav

(SP)

4.A

3.hod

A1

 

(A37)

supluje

Marek Michal

(PU)

 

4.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

4.hod

FM

4FM1

 

odpadá

 

(VM)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

4.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

4.hod

FM

4FM1

 

odpadá

 

(VM)

 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

2.hod

M

Č1

(A35)

spojí

Škvařil Luděk

(PP)

 

3.hod

CJ

M1

(A36)

spojí

Přibylová Petra

(SV)

 

4.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

4.hod

FM

4FM1

 

odpadá

 

(VM)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři