Suplování:   Čtvrtek 30.4.2015

datum výpisu: 28.4.2015 (14:11)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O2.A

             

odp

       

O3.A

 

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

O3.B

 

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

O4.A

             

odp

odp

     

1.A

             

odp

       

1.B

             

odp

odp

     

O5.A

             

odp

odp

     

O5.B

             

odp

odp

     

2.A

             

odp

odp

     

2.B

             

odp

odp

     

O6.A

               

odp

odp

   

O6.B

               

odp

     

3.A

             

odp

odp

     

O7.A

               

odp

     

O7.B

               

odp

     

4.A

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

4.B

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

O8.A

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

O8.B

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

stud

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

BI

 

(A04)

supluje

Lakomá Šárka

(NP)

O2.A

1.hod

CJ

M2

(A06)

spojí

Divišová Kateřina

(NP)

 

2.hod

CJ

Č2

(A06)

změna

Divišová Kateřina

 
 

2.hod

CJ

M1

(A06)

spojí

Divišová Kateřina

(NP)

 

5.hod

BI

 

(B25)

supluje

Vašíček Jaroslav

(NP)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.- 7. hod exkurze

O3.B

1.- 7. hod exkurze

O4.A

5.hod

A1

a11

(A27)

supluje

Pechová Ilona

(BC)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

6.hod

BI

 

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(NP)

1.A

3.hod

D

 

(B34)

supluje

Oříšková Hana

(SV)

 

6.hod

CH

Fp2

(A34)

spojí

Svobodová Gabriela

(SV)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

4.hod

A1

a11

(B25)

supluje

Jiříčková Pavla

(BC)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

DK1

2DK1

 

odpadá

 

(HV)

 

1.hod

MS1

2MS1

 

odpadá

 

(SV)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

DK1

2DK1

 

odpadá

 

(HV)

 

1.hod

MS1

2MS1

 

odpadá

 

(SV)

 

2.hod

M

M2

(B25)

změna

Přikrylová Dita

 
 

4.hod

A1

n22

(B17)

supluje

Přibylová Petra

(BM)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

DK1

2DK1

 

odpadá

 

(HV)

 

1.hod

MS1

2MS1

 

odpadá

 

(SV)

 

2.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Přibylová Petra

(BC)

 

5.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

DK1

2DK1

 

odpadá

 

(HV)

 

1.hod

MS1

2MS1

 

odpadá

 

(SV)

 

3.hod

CJ

 

(A25)

supluje

Haluza Jakub

(NP)

 

5.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

6.hod

N2

n21

(B25)

změna

Skopalová Jitka

 
 

6.hod

N2

n22

(B25)

spojí

Skopalová Jitka

(BM)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

3.hod

A1

a11

(A02)

supluje

Jiříčková Pavla

(BC)

 

6.hod

N2

n21

(B25)

změna

Skopalová Jitka

 
 

6.hod

N2

n22

(B25)

spojí

Skopalová Jitka

(BM)

O7.A

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 11. hod studijní volno

4.B

0.- 11. hod studijní volno

O8.A

0.- 11. hod studijní volno

O8.B

0.- 11. hod studijní volno

 

Zpracováno v systému Bakaláři