Suplování:   Pondělí 18.5.2015

datum výpisu: 15.5.2015 (15:49)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.A

           

odp

odp

odp

     

O1.B

             

odp

odp

     

O2.A

         

odp

odp

         

O2.B

           

odp

         

O3.A

           

odp

odp

odp

     

O3.B

         

odp

odp

         

O4.A

         

odp

 

odp

       

O4.B

           

odp

odp

       

1.B

           

odp

odp

       

O5.A

         

odp

odp

   

odp

odp

 

O5.B

         

odp

odp

 

odp

odp

odp

 

2.A

           

odp

 

odp

     

2.B

         

odp

odp

 

odp

     

O6.A

           

odp

odp

odp

odp

odp

 

O6.B

           

odp

odp

odp

odp

   

3.A

           

odp

odp

       

3.B

         

odp

odp

 

odp

     

O7.A

         

odp

odp

 

odp

odp

odp

 

O7.B

         

odp

odp

 

odp

     

4.A

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

4.B

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

O8.A

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

O8.B

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

D

 

(A01)

supluje

Salajová Alena

(MA)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

A1

a11

(A05)

spojí

Maertin Jessica Jayn

(RD)

 

3.hod

Z

 

(A02)

supluje

Dejdarová Lenka

(JU)

 

5.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Skopalová Jitka

(MD)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

BI

 

(A06)

změna

Vašíček Jaroslav

 
 

2.hod

CJ

 

(A06)

supluje

Dolečková Alena

(DI)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

2.hod

Z

 

(A02)

supluje

Kolařík Tomáš

(LA)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

F

 

(A04)

supluje

Šubert Radim

(ML)

 

2.hod

N2

 

(A04)

supluje

Skopalová Jitka

(VM)

 

3.hod

HV

hv1

(A15)

změna

Maertin Jessica Jayn

 
 

3.hod

TV

vv1

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(DO)

 

4.hod

TV

vv2

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(DO)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

A1

a11

(A24)

supluje

Hádrová Lenka

(PP)

 

3.hod

D

 

(A24)

supluje

Oříšková Hana

(DI)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

CH

 

(A25)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

CH

 

(A18)

supluje

Hájková Ivanka

(PS)

 

3.hod

D

 

(B25)

supluje

Nečas Karel

(VJ)

 

4.hod

Z

VDT2

(B31)

supluje

Kolařík Tomáš

(ST)

 

4.hod

Z

VDT1

(B31)

spojí

Kolařík Tomáš

(SB)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

3.hod

SP

 

(A28)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(PS)

 

4.hod

M

 

(A28)

supluje

Přikrylová Dita

(VJ)

1.B

4.hod

Z

a11

(A06)

spojí

Dejdarová Lenka

(SN)

 

4.hod

Z

a12

(A06)

supluje

Dejdarová Lenka

(PP)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

M

 

(A27)

supluje

Průšová Anna

(LA)

 

3.hod

A1

a11

(A04)

spojí

Hádrová Lenka

(BC)

 

3.hod

A1

a12

(A04)

změna

Hádrová Lenka

 
 

4.hod

CH

 

(B25)

supluje

Doleželová Marcela

(CH)

 

5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

CJ

Č1

 

odpadá

 

(HN)

 

1.hod

M

M2

 

odpadá

 

(PD)

 

2.hod

D

Č2

(A24)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(HN)

 

2.hod

D

M1

(A24)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(PD)

 

3.hod

CH

 

(B34)

změna

Doleželová Marcela

 
 

4.hod

TV

 

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(ML)

 

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

M

 

(A26)

supluje

Jančíková Marie

(SB)

 

3.hod

M

 

(A16)

supluje

Přikrylová Dita

(ML)

 

4.hod

D

 

(A18)

supluje

Oříšková Hana

(SA)

 

5.hod

CH

 

(A27)

změna

Doleželová Marcela

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

CH

 

(B34)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

F

 

(A26)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

2.hod

M

 

(A27)

supluje

Krahulcová Iveta

(KR)

 

4.hod

RU

r21

(A27)

spojí

Ambrožová Jana

(KR)

 

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

2.hod

CH

 

(B31)

změna

Doleželová Marcela

 
 

3.hod

TV

 

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(HJ)

 

4.hod

RU

r21

(A27)

spojí

Ambrožová Jana

(KR)

 

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

3.hod

RU

r21

(A25)

spojí

Havlík Vratislav

(NJ)

 

3.hod

N2

n22

(A25)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

4.hod

BC1

3BC1

(A04)

spojí

Průšová Anna

(SG)

 

4.hod

MS1

3MS1

(A04)

změna

Průšová Anna

 
 

4.hod

RA1

3Ra

(A26)

spojí

Skopalová Jitka

(RD)

 

4.hod

RA1

3r@1

(A15)

změna

Hádrová Lenka

 
 

4.hod

RA1

3ra1

(A15)

spojí

Hádrová Lenka

(JI)

 

4.hod

RA1

3RA1

(A26)

supluje

Skopalová Jitka

(MM)

 

4.hod

FM

3FM1

 

odpadá

 

(VM)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

CJ

 

(B25)

změna

Juráková Ivana

 
 

2.hod

D

a12

(A16)

spojí

Salajová Alena

(PE)

 

2.hod

D

a11

(A16)

supluje

Salajová Alena

(BC)

 

3.hod

RU

r21

(A25)

spojí

Havlík Vratislav

(NJ)

 

3.hod

N2

n22

(A25)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

4.hod

BC1

3BC1

(A04)

spojí

Průšová Anna

(SG)

 

4.hod

MS1

3MS1

(A04)

změna

Průšová Anna

 
 

4.hod

RA1

3Ra

(A26)

spojí

Skopalová Jitka

(RD)

 

4.hod

RA1

3r@1

(A15)

změna

Hádrová Lenka

 
 

4.hod

RA1

3ra1

(A15)

spojí

Hádrová Lenka

(JI)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

M

 

(A11)

supluje

Šišková Jana

(DI)

 

2.hod

SP

 

(B25)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(SR)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(SI)

 

4.hod

BC1

3BC1

(A04)

spojí

Průšová Anna

(SG)

 

4.hod

MS1

3MS1

(A04)

změna

Průšová Anna

 
 

4.hod

RA1

3Ra

(A26)

spojí

Skopalová Jitka

(RD)

 

4.hod

RA1

3ra1

(A15)

spojí

Hádrová Lenka

(JI)

 

4.hod

RA1

3RA1

(A26)

supluje

Skopalová Jitka

(MM)

 

4.hod

FM

3FM1

 

odpadá

 

(VM)

 

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

3.hod

M

 

(A23)

změna

Rašková Hana

 
 

4.hod

BC1

3BC1

(A04)

spojí

Průšová Anna

(SG)

 

4.hod

RA1

3Ra

(A26)

spojí

Skopalová Jitka

(RD)

 

4.hod

RA1

3r@1

(A15)

změna

Hádrová Lenka

 
 

4.hod

RA1

3ra1

(A15)

spojí

Hádrová Lenka

(JI)

 

4.hod

RA1

3RA1

(A26)

supluje

Skopalová Jitka

(MM)

 

4.hod

FM

3FM1

 

odpadá

 

(VM)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 11. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 11. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 11. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 11. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři