Suplování:   Úterý 19.5.2015

datum výpisu: 18.5.2015 (9:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

O1.B

         

odp

           

O2.A

             

odp

       

O2.B

           

odp

odp

       

O3.A

         

odp

odp

         

O3.B

         

odp

odp

 

odp

     

O4.A

           

odp

         

O4.B

           

odp

 

odp

     

1.A

             

odp

odp

     

1.B

           

odp

odp

odp

     

O5.A

           

odp

 

odp

     

O5.B

           

odp

odp

odp

     

2.A

         

odp

odp

odp

odp

odp

   

2.B

         

odp

odp

 

odp

odp

   

O6.A

         

odp

odp

 

odp

     

O6.B

         

odp

odp

 

odp

 

odp

odp

3.A

         

odp

odp

 

odp

 

odp

odp

3.B

         

odp

odp

 

odp

     

O7.A

         

odp

 

odp

odp

 

odp

odp

O7.B

odp

       

odp

odp

 

odp

odp

odp

odp

4.A

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

4.B

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

O8.A

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

O8.B

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

matz

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

AK

a11

(A13)

spojí

Maertin Jessica Jayn

(PE)

O1.B

2.hod

M

 

(A04)

supluje

Nevlud Pavel

(VM)

 

4.hod

D

 

(A02)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(MA)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

3.hod

HV

 

(B25)

supluje

Juráková Ivana

(VJ)

 

4.hod

M

 

(A06)

supluje

Rašková Hana

(DM)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

2.hod

Z

 

(A05)

supluje

Kolařík Tomáš

(MA)

 

3.hod

A1

a11

(A05)

změna

Horáček Jan

 
 

3.hod

A1

Č2

(A05)

spojí

Horáček Jan

(HN)

 

4.hod

CJ

Č1

(A05)

supluje

Krychtálková Kamila

(HN)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

A1

a12

(A16)

spojí

Ropová Denisa

(PP)

 

3.hod

SP

 

(A18)

supluje

Salajová Alena

(SB)

 

4.hod

FR

f21

(B11)

supluje

Havlík Vratislav

(JI)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

M

Č1

(A25)

spojí

Škvařil Luděk

(DI)

 

3.hod

M

Č2

(A24)

spojí

Škvařil Luděk

(DI)

 

4.hod

FR

f21

(B11)

supluje

Havlík Vratislav

(JI)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

2.hod

M

Č1

(A27)

spojí

Jančíková Marie

(PS)

 

3.hod

M

Č2

(A27)

spojí

Jančíková Marie

(PS)

 

4.hod

M

 

(B25)

supluje

Fišová Petra

(VJ)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

CJ

 

(A16)

supluje

Krychtálková Kamila

(LA)

 

3.hod

TV

Chl

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(KO)

 

4.hod

TV

Chl

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(KO)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

N2

n22

(B13)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

2.hod

A1

a12

(A02)

spojí

Horáček Jan

(HD)

 

2.hod

A1

a11

(A02)

změna

Horáček Jan

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

N2

n22

(B13)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

2.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Krychtálková Kamila

(CH)

 

3.hod

M

 

(A13)

supluje

Fišová Petra

(HA)

 

4.hod

BI

 

(A16)

změna

Svobodová Radka

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

0.hod

FR1

frn1

 

odpadá

 

(BM)

 

3.hod

A1

a11

(A15)

supluje

Skopalová Jitka

(BC)

 

3.hod

A1

a12

(A15)

spojí

Skopalová Jitka

(HD)

 

4.hod

M

 

(A01)

změna

Průšová Anna

 
 

5.hod

M

 

(A28)

supluje

Průšová Anna

(DM)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

0.hod

FR1

frn1

 

odpadá

 

(BM)

 

1.hod

A1

a12

(B34)

změna

Ropová Denisa

 
 

1.hod

A1

a11

(B34)

spojí

Ropová Denisa

(HD)

 

2.hod

M

 

(A26)

supluje

Přikrylová Dita

(VJ)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

F

 

(A26)

supluje

Šubert Radim

(SA)

 

2.hod

RU

 

(B25)

supluje

Nečasová Jelena

(LA)

 

3.hod

A1

a11

(A16)

supluje

Pechová Ilona

(MM)

 

3.hod

A1

a12

(A16)

spojí

Pechová Ilona

(SN)

 

4.hod

M

 

(A23)

změna

Jančíková Marie

 
 

5.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

D

 

(A15)

změna

Nečas Karel

 
 

3.hod

M

 

(A23)

změna

Přikrylová Dita

 
 

4.hod

D

 

(A11)

supluje

Nečas Karel

(SG)

 

5., 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

M

Č1

(A28)

spojí

Průšová Anna

(KR)

 

3.hod

M

M2

(A28)

supluje

Průšová Anna

(KH)

 

4.hod

M

Č2

(A27)

spojí

Škvařil Luděk

(KR)

 

4.hod

M

M1

(A27)

supluje

Škvařil Luděk

(KH)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

3.hod

M

Č1

(A03)

spojí

Nevlud Pavel

(HJ)

 

4.hod

M

Č2

(A03)

spojí

Nevlud Pavel

(HJ)

 

4.hod

M

M1

(A03)

změna

Nevlud Pavel

 
 

5., 6., 8., 10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

F

 

(A24)

změna

Jančíková Marie

 
 

2.hod

RA2

3RA2

(A11)

změna

Skopalová Jitka

 
 

2.hod

CJ2

3SC2

(A11)

spojí

Skopalová Jitka

(HN)

 

2.hod

SP

3SV2

(B34)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(HJ)

 

2.hod

CHS2

3CH2

(A28)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

DG2

3DG2

(A18)

změna

Průšová Anna

 
 

2.hod

MS2

3MS2

(A23)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B26)

změna

Šmucr Michal

 
 

4.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(MD)

 

4.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(MM)

 

5., 6., 8., 10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

0.hod

ZSV

 

(A13)

změna

Nečas Karel

 
 

1.hod

CH

 

(A01)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

RA2

3RA2

(A11)

změna

Skopalová Jitka

 
 

2.hod

SP

3SV2

(B34)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(HJ)

 

2.hod

CHS2

3CH2

(A28)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

DG2

3DG2

(A18)

změna

Průšová Anna

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B26)

změna

Šmucr Michal

 
 

3.hod

ZSV

 

(A06)

změna

Nečas Karel

 
 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

M

 

(A28)

supluje

Šišková Jana

(DI)

 

2.hod

CJ2

3SC2

(A11)

spojí

Skopalová Jitka

(HN)

 

2.hod

SP

3SV2

(B34)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(HJ)

 

2.hod

CHS2

3CH2

(A28)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

DG2

3DG2

(A18)

změna

Průšová Anna

 
 

2.hod

MS2

3MS2

(A23)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B26)

změna

Šmucr Michal

 
 

4.hod

M

a11

(A25)

supluje

Šišková Jana

(HD)

 

4.hod

M

a12

(A25)

spojí

Šišková Jana

(RD)

 

5., 7., 8., 10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

1.hod

M

 

(A18)

supluje

Rašková Hana

(HJ)

 

2.hod

SP

3SV2

(B34)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(HJ)

 

2.hod

CHS2

3CH2

(A28)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

MS2

3MS2

(A23)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B26)

změna

Šmucr Michal

 
 

3.hod

BI

 

(A11)

supluje

Svobodová Radka

(VM)

 

4.hod

D

 

(A18)

supluje

Oříšková Hana

(SA)

 

0., 5., 6., 8.- 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 11. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 11. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 11. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 11. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři