Suplování:   Čtvrtek 21.5.2015

datum výpisu: 19.5.2015 (13:07)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

M

 

(A02)

supluje

Střídecký František

(KK)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

M

Č1

(A06)

spojí

Nevlud Pavel

(DI)

 

1.hod

M

M2

(A06)

změna

Nevlud Pavel

 
 

2.hod

M

Č2

(A06)

spojí

Nevlud Pavel

(DI)

 

3.hod

VV

 

(A15)

supluje

Dolečková Alena

(DI)

 

4.hod

A1

a11

(A18)

spojí

Pechová Ilona

(MD)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

F

 

(A04)

supluje

Šubert Radim

(SA)

 

2.hod

FR

f21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(JI)

 

2.hod

F

n21

(A04)

supluje

Šubert Radim

(SP)

 

4.hod

CH

a11

(A04)

spojí

Svobodová Gabriela

(RD)

 

4.hod

CH

a12

(A04)

supluje

Svobodová Gabriela

(PP)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

D

 

(A18)

supluje

Salajová Alena

(PS)

 

2.hod

FR

f21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(JI)

 

3.hod

A1

a11

(A02)

spojí

Jiříčková Pavla

(PP)

 

3.hod

A1

a12

(A02)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

4.hod

CH

 

(A03)

změna

Hájková Ivanka

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

CH

 

(B25)

změna

Hájková Ivanka

 
 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

4.hod

Z

 

(A13)

výměna <<

Kolařík Tomáš

z 22.5. (Pá) 3.hod

 

4.hod

CJ

   

výměna >>

 

na 22.5. (Pá) 3.hod

 

6.hod

F

   

přesun >>

 

na 22.5. (Pá) 5.hod

1.A

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

2.hod

F

 

(B34)

změna

Šišková Jana

 
 

3.hod

CH

 

(A16)

změna

Hájková Ivanka

 
 

4.hod

VV

 

(A15)

supluje

Dolečková Alena

(SR)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

TV

Dív

(TvTK)

supluje

Oříšková Hana

(LA)

 

2.hod

TV

Dív

(TvTK)

supluje

Oříšková Hana

(LA)

 

4.hod

A1

a11

(B25)

spojí

Hádrová Lenka

(BC)

 

4.hod

A1

a12

(B25)

změna

Hádrová Lenka

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

TV

Chl

(TvK)

spojí

Bálintová Zuzana

(ML)

 

2.hod

TV

Chl

(TvK)

spojí

Bálintová Zuzana

(ML)

 

4.hod

IVT

Ivt1

(B31)

spojí

Fišová Petra

(DL)

 

4.hod

IVT

Ivt2

(B31)

změna

Fišová Petra

 
 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

BC1

2bc1

(A24)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

M

Č1

(A27)

spojí

Jančíková Marie

(SA)

 

3.hod

M

Č2

(A27)

spojí

Jančíková Marie

(SA)

 

4.hod

SP

s21

(A16)

změna

Salajová Alena

 
 

4.hod

TV

r21

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(NJ)

 

4.hod

TV

n21

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SP)

 

5.hod

CH

 

(A04)

změna

Doleželová Marcela

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

BC1

2bc1

(A24)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

M

Č1

(B25)

spojí

Přikrylová Dita

(CH)

 

2.hod

M

M2

(B25)

změna

Přikrylová Dita

 
 

3.hod

M

Č2

(A11)

spojí

Přikrylová Dita

(CH)

 

3.hod

M

M1

(A11)

změna

Přikrylová Dita

 
 

4.hod

SP

s21

(A16)

změna

Salajová Alena

 
 

4.hod

TV

r21

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(NJ)

 

4.hod

N2

n22

(A16)

spojí

Salajová Alena

(BM)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

FM

2FM1

(B17)

změna

Jančíková Marie

 
 

2.hod

A1

a11

(A24)

spojí

Moudrá Renata

(BC)

 

4.hod

M

 

(A05)

supluje

Krahulcová Iveta

(KR)

 

5., 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

FM

2FM1

(B17)

změna

Jančíková Marie

 
 

2.hod

CJ

 

(A25)

supluje

Dolečková Alena

(HJ)

 

4.hod

BI

 

(A28)

supluje

Vašíček Jaroslav

(MA)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

M

Č2

(A03)

spojí

Rašková Hana

(HN)

 

1.hod

M

M1

(A03)

změna

Rašková Hana

 
 

2.hod

M

Č1

(A03)

spojí

Rašková Hana

(HN)

 

2.hod

M

M2

(A03)

změna

Rašková Hana

 
 

3.hod

D

 

(A18)

supluje

Salajová Alena

(SR)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

M

   

odpadá

 

(PU)

 

2.hod

CH

 

(A16)

změna

Hájková Ivanka

 
 

3.hod

A1

a11

(A03)

spojí

Pechová Ilona

(BC)

 

4.hod

M

M2

(B11)

změna

Průšová Anna

 
 

5.hod

CJ

Č2

(B34)

změna

Juráková Ivana

 
 

5.hod

M

M1

(B11)

změna

Průšová Anna

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

CH

 

(A18)

změna

Doleželová Marcela

 
 

4.hod

M

 

(A26)

supluje

Škvařil Luděk

(SI)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

F

a11

(A23)

supluje

Vodička Michal

(MM)

 

2.hod

F

a12

(A23)

spojí

Vodička Michal

(SN)

 

3.hod

F

 

(B34)

změna

Vodička Michal

 
 

4.hod

CH

 

(A01)

supluje

Doleželová Marcela

(HJ)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 11. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 11. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 11. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 11. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři