Suplování:   Pátek 22.5.2015

datum výpisu: 22.5.2015 (7:50)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

A1

a12

(A01)

spojí

Pechová Ilona

(MD)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

3.hod

A1

a11

(A02)

spojí

Pechová Ilona

(RD)

 

3.hod

A1

a12

(A02)

supluje

Pechová Ilona

(MD)

O2.A

1.hod

M

 

(A06)

supluje

Nevlud Pavel

(DI)

 

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(VJ)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(OH)

 

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(ML)

 

5.hod

CH

 

(A05)

změna

Doleželová Marcela

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

IVT

Č1

(B31)

spojí

Šubert Radim

(SA)

 

2.hod

IVT

ivt2

(B31)

změna

Šubert Radim

 
 

3.hod

IVT

Č2

(B31)

spojí

Šubert Radim

(SA)

 

3.hod

IVT

ivt1

(B31)

změna

Šubert Radim

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

M

 

(A24)

supluje

Škvařil Luděk

(ML)

 

2.hod

M

 

(A24)

supluje

Škvařil Luděk

(DI)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

2.hod

BI

 

(B25)

supluje

Vašíček Jaroslav

(PS)

 

5.hod

F

 

(A23)

přesun <<

Jančíková Marie

z 6.hod

 

5.hod

HV

hv2

 

odpadá

 

(JU)

 

5.hod

VV

vv2

 

odpadá

 

(DO)

 

6.hod

F

   

přesun >>

 

na 5.hod

O4.B

1.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

3.hod

CJ

 

(A05)

výměna <<

Krychtálková Kamila

z 21.5. (Čt) 4.hod

 

3.hod

Z

   

výměna >>

 

na 21.5. (Čt) 4.hod

 

5.hod

F

 

(A13)

přesun <<

Nevlud Pavel

z 21.5. (Čt) 6.hod

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

N2

n22

(A16)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

2.hod

RU

r21

(A16)

spojí

Havlík Vratislav

(NJ)

 

2.hod

SP

s21

(B11)

spojí

Jiříčková Pavla

(AI)

 

3.hod

CH

 

(A26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

4.hod

M

 

(A28)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 6.hod

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

1. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

2.hod

N2

n22

(A16)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

2.hod

RU

r21

(A16)

spojí

Havlík Vratislav

(NJ)

 

2.hod

SP

s21

(B11)

spojí

Jiříčková Pavla

(AI)

 

3.hod

M

 

(A03)

supluje

Fišová Petra

(CH)

 

5.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Horáček Jan

(PP)

 

6.hod

Z

   

přesun >>

 

na 20.5. (St) 5.hod

O5.A

1.hod

CJ

Č1

(B13)

změna

Chaloupková Helena

 
 

1.hod

M

M2

(B11)

změna

Průšová Anna

 
 

2.hod

CJ

Č2

(B15)

změna

Chaloupková Helena

 
 

2.hod

M

M1

(B17)

změna

Průšová Anna

 
 

3.hod

FR

f21

(A04)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(BM)

 

3.hod

SP

s21

(A04)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Salajová Alena

(KR)

 

3.hod

Z

r22

(A16)

supluje

Kolařík Tomáš

(NJ)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

3.hod

FR

f21

(A04)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(BM)

 

3.hod

SP

s21

(A04)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Salajová Alena

(KR)

 

4.hod

F

 

(A26)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

M

 

(A03)

supluje

Jančíková Marie

(SA)

 

2.hod

A1

a11

(B13)

supluje

Horáček Jan

(MM)

 

2.hod

A1

a12

(B03)

supluje

Pechová Ilona

(SN)

 

4.hod

M

 

(A16)

supluje

Šišková Jana

(ML)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

2.B

3.hod

M

 

(A11)

supluje

Přikrylová Dita

(MA)

 

4.hod

CH

 

(A18)

supluje

Svobodová Gabriela

(SR)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

 

5.hod

N2

n22

 

odpadá

 

(BM)

O6.A

1.hod

F

 

(A28)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

2.hod

M

 

(A25)

supluje

Krahulcová Iveta

(MA)

 

3.hod

CH

 

(A25)

změna

Doleželová Marcela

 
 

4.hod

Z

 

(B31)

změna

Dejdarová Lenka

 
 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

3.hod

BI

 

(B25)

supluje

Vašíček Jaroslav

(HJ)

 

4.hod

M

 

(A23)

supluje

Nevlud Pavel

(SA)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

A1

 

(A18)

supluje

Moudrá Renata

(DM)

 

2.hod

M

 

(A05)

supluje

Fišová Petra

(RA)

 

3.hod

BI

 

(A24)

změna

Svobodová Radka

 
 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

2.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

3.hod

F

 

(A28)

supluje

Krahulcová Iveta

(PU)

 

4.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

2.hod

TV

TVD

 

odpadá

 

(SR)

 

3.hod

M

 

(A06)

supluje

Šišková Jana

(DI)

 

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

1.hod

M

 

(A16)

supluje

Dejdarová Lenka

(RA)

 

2.hod

F

 

(A04)

supluje

Vodička Michal

(HJ)

 

3.hod

A1

a11

(A18)

supluje

Horáček Jan

(MM)

 

3.hod

A1

a12

(A18)

spojí

Horáček Jan

(SN)

 

4.hod

FR

f22

 

odpadá

 

(JI)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 11. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 11. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 11. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 11. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři