Suplování:   Pondělí 22.6.2015

datum výpisu: 18.6.2015 (12:35)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 2. hod sbor

O1.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 2. hod sbor

O2.A

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 2. hod sbor

O2.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 2. hod sbor

O3.A

skup Dív: 2. hod sbor

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

CH

 

(A35)

supluje

Hájková Ivanka

(SV)

 

4.hod

D

 

(A24)

supluje

Pospíšil Aleš

(SV)

 

skup Dív: 2. hod sbor

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 2. hod sbor

O4.B

1.hod

CH

 

(A35)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

A1

a11

(B17)

změna

Staňková Alena

 
 

3.hod

CJ

Č2

(A26)

supluje

Čáp Petr

(KK)

 

3.hod

M

M1

(A35)

změna

Jančíková Marie

 
 

4.hod

CJ

Č1

(A11)

supluje

Čáp Petr

(KK)

 

4.hod

M

M2

(A35)

změna

Jančíková Marie

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 2. hod sbor

1.A

1.hod

CJ

 

(A11)

supluje

Pospíšil Aleš

(SV)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 3. hod sbor

1.B

1.hod

CJ

Č1

(A03)

změna

Chaloupková Helena

 
 

1.hod

CJ

M2

(A03)

spojí

Chaloupková Helena

(FP)

 

2.hod

M

Č2

(A03)

spojí

Fišová Petra

(CH)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 3. hod sbor

O5.A

5.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 3. hod sbor

O5.B

1.hod

CJ

Č1

(A26)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

1.hod

CJ

M2

(A26)

spojí

Hnízdilová Hana

(PD)

 

2.hod

CJ

Č2

(A26)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

2.hod

CJ

M1

(A26)

spojí

Hnízdilová Hana

(PD)

 

5.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 3. hod sbor

2.A

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup TVD: 3. hod sbor

 

skup TV: 3. hod sbor

2.B

5.hod

A1

a12

(B17)

změna

Pechová Ilona

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup TV: 3. hod sbor

O6.A

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 3. hod sbor

O6.B

3.hod

D

 

(A23)

supluje

Sadílková Zdeňka

(HJ)

 

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup Dív: 3. hod sbor

3.A

3.hod

N2

n22

(B17)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

3.hod

N2

n22

(B17)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

6., 8.- 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

5.hod

CJ

   

odpadá

 

(HJ)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 11. hod absolvoval

4.B

0.- 11. hod absolvoval

O8.A

0.- 11. hod absolvoval

O8.B

0.- 11. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři