Suplování:   Úterý 15.9.2015

datum výpisu: 15.9.2015 (7:59)

Změny v rozvrzích tříd:

O2.B

5.hod

M

Č1

(A02)

spojí

Střídecký František

(PS)

 

6.hod

M

Č2

(A02)

spojí

Střídecký František

(PS)

O4.B

1.hod

HV

 

(A24)

přesun <<

Becková Eva

z 8.hod

 

1.hod

D

   

odpadá

 

(PS)

 

8.hod

HV

   

přesun >>

 

na 1.hod

1.A

1.hod

CJ

Č1

(A03)

změna

Krejzová Jana

 
 

1.hod

CJ

M2

(A03)

spojí

Krejzová Jana

(PU)

 

2.hod

CJ

Č2

(A03)

změna

Krejzová Jana

 
 

2.hod

CJ

M1

(A03)

spojí

Krejzová Jana

(PU)

1.B

5.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(SN)

 

6.hod

CJ

   

odpadá

 

(DO)

O5.A

1.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(DO)

 

2.hod

HV

HV

(B25)

změna

Juráková Ivana

 
 

2.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(DO)

 

4.hod

A1

a11

(A02)

supluje

Becková Eva

(SN)

 

5.hod

Z

 

(A27)

přesun <<

Kolařík Tomáš

z 17.9. (Čt) 8.hod

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(NK)

 

9.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

O5.B

1.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(DO)

 

2.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(DO)

 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(NK)

2.A

4.hod

D

 

(A11)

přesun <<

Oříšková Hana

z 18.9. (Pá) 8.hod

 

4.hod

CJ

   

odpadá

 

(PS)

 

9.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

2.B

2.hod

A1

a11

(A04)

supluje

Becková Eva

(SN)

 

9.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

O6.A

1.hod

RA1

2RA1

(A38)

supluje

Pechová Ilona

(SM)

 

6.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(PU)

 

9.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

O6.B

1.hod

RA1

2RA1

(A38)

supluje

Pechová Ilona

(SM)

 

9.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

3.A

1.hod

A1

a11

(A18)

změna

Marek Michal

 
 

1.hod

A1

a12

(A18)

spojí

Marek Michal

(SN)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(NK)

 

5.hod

RA1

3RA1

 

odpadá

 

(SM)

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 14.9. (Po) 6.hod

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

3.B

1.hod

D

   

odpadá

 

(NK)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

3.hod

A1

a11

(A37)

spojí

Romášek Marek

(SN)

 

3.hod

A1

a12

(A37)

změna

Romášek Marek

 
 

5.hod

RA1

3RA1

 

odpadá

 

(SM)

O7.A

2.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(NK)

 

5.hod

RA1

3RA1

 

odpadá

 

(SM)

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(PS)

 

9.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

O7.B

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

5.hod

RA1

3RA1

 

odpadá

 

(SM)

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(NK)

4.A

3.hod

DG2

4DG2

(A26)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

4.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

4.B

1.- 10. hod exkurze

O8.A

3.hod

DG2

4DG2

(A26)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

4.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(PU)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

O8.B

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(MU)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(MU)

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 14.9. (Po) 2.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři