Suplování:   Středa 9.12.2015

datum výpisu: 8.12.2015 (12:27)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

OV

 

(A05)

supluje

Hádrová Lenka

(FP)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

4.hod

D

 

(A03)

supluje

Oříšková Hana

(MU)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

2.hod

CJ

 

(A02)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

3.hod

M

 

(A02)

změna

Nevlud Pavel

 
 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

F

ivt1

(B31)

spojí

Škvařil Luděk

(FP)

 

1.hod

F

ivt2

(B31)

supluje

Škvařil Luděk

(ST)

 

2.hod

CH

ivt1

(B31)

spojí

Hájková Ivanka

(FP)

 

2.hod

CH

ivt2

(B31)

supluje

Hájková Ivanka

(ST)

 

3.hod

HV

VV

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(CV)

 

4.hod

HV

VV

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(CV)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

3.hod

SP

s21

(A31)

spojí

Grecmanová Jitka

(SJ)

 

3.hod

N2

n21

(A31)

změna

Grecmanová Jitka

 
 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

BI

Dív

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(BZ)

 

2.hod

BI

Dív

(B26)

supluje

Lakomá Šárka

(BZ)

 

3.hod

SP

s21

(A31)

spojí

Grecmanová Jitka

(SJ)

 

3.hod

N2

n21

(A31)

změna

Grecmanová Jitka

 
 

3.hod

RU

r21

(A27)

spojí

Nečasová Jelena

(KR)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

CJ

 

(A28)

supluje

Pospíšil Aleš

(PD)

 

5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

Z

 

(A11)

přesun <<

Kolařík Tomáš

z 11.12. (Pá) 8.hod

 

3.hod

F

   

odpadá

 

(VM)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

3.hod

CJ

M2

(A04)

spojí

Hnízdilová Hana

(PD)

 

4.hod

CJ

M1

(A04)

spojí

Hnízdilová Hana

(PD)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

1.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(SJ)

 

2.hod

D

 

(A16)

supluje

Vanča Jaromír

(SA)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(SJ)

 

2.hod

BI

 

(B25)

supluje

Svobodová Radka

(PD)

 

4.hod

D

 

(A06)

supluje

Nečas Karel

(VM)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

FR

f21

(A38)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

2.hod

SP

s21

(A38)

spojí

Jiříčková Pavla

(SJ)

 

2.hod

RU

r21

(A36)

spojí

Ambrožová Jana

(KR)

 

2.hod

N2

n21

(A36)

změna

Ambrožová Jana

 
 

5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

FR

f21

(A38)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

2.hod

SP

s21

(A38)

spojí

Jiříčková Pavla

(SJ)

 

2.hod

RU

r21

(A36)

spojí

Ambrožová Jana

(KR)

 

2.hod

N2

n21

(A36)

změna

Ambrožová Jana

 
 

3.hod

BI

 

(A26)

supluje

Vašíček Jaroslav

(SA)

 

5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

5., 7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

2.hod

F

 

(A21)

supluje

Šubert Radim

(VM)

 

5., 7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři