Suplování:   Pondělí 21.12.2015

datum výpisu: 21.12.2015 (8:11)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

3.hod

HV

ak2

(B31)

supluje

Juráková Ivana

(SW)

 

4.hod

VV

ak1

(A15)

supluje

Ciková Veronika

(SW)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

3.hod

M

 

(A01)

supluje

Rašková Hana

(KR)

 

4.hod

TV

Dív

(TvK)

supluje

Oříšková Hana

(KL)

 

5.hod

AK

ak1

 

odpadá

 

(SW)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(KL)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

OV

 

(A11)

přesun <<

Nečas Karel

z 5.hod

 

1.hod

M

   

odpadá

 

(SI)

 

5.hod

OV

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 8.12. 0.hod

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(CH)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

HV

 

(B34)

supluje

Becková Eva

(SV)

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(SV)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

A1

 

(A13)

supluje

Moudrá Renata

(SV)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

3.hod

A1

a11

(A28)

změna

Romášek Marek

 
 

3.hod

A1

a12

(A28)

spojí

Romášek Marek

(SN)

 

6., 7., 12.- 14. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Pospíšil Aleš

(KO)

 

2.hod

D

 

(A11)

supluje

Nečas Karel

(VJ)

 

4.hod

A1

a11

(A03)

spojí

Romášek Marek

(SN)

 

7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

9.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 8. hod exkurze

2.A

2.hod

A1

a12

(A28)

spojí

Romášek Marek

(HD)

 

3.hod

Z

 

(A13)

supluje

Mrňková Lenka

(VJ)

 

5.hod

M

Č1

(A28)

spojí

Přikrylová Dita

(PS)

 

6., 11.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

ZSV

 

(A36)

supluje

Svozilová Helena

(CH)

 

4.hod

CH

 

(A36)

supluje

Hájková Ivanka

(SV)

 

5.hod

F

   

odpadá

 

(SI)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(KO)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

3.hod

A1

a12

(A18)

změna

Ropová Denisa

 
 

3.hod

A1

a11

(A18)

spojí

Ropová Denisa

(HD)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

3.hod

CH

 

(A16)

výměna <<

Doleželová Marcela

z (14.12. 2.hod)

 

3.hod

D

   

výměna >>

 

na 14.12. 2.hod

 

4.hod

ZSV

 

(A16)

výměna <<

Svozilová Helena

z (14.12. 6.hod)

 

4.hod

CJ

   

výměna >>

 

na 14.12. 6.hod

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

3.hod

M

Č1

(A38)

spojí

Přikrylová Dita

(CH)

 

3.hod

M

M2

(A38)

změna

Přikrylová Dita

 
 

4.hod

M

Č2

(A38)

spojí

Přikrylová Dita

(CH)

 

4.hod

M

M1

(A38)

změna

Přikrylová Dita

 
 

5.hod

A1

a11

(A38)

spojí

Romášek Marek

(SN)

 

5.hod

A1

a12

(A38)

změna

Romášek Marek

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

M

 

(B34)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

1.- 7. hod exkurze

4.A

4.hod

ZS3

4ZS3

(A11)

supluje

Mrňková Lenka

(KO)

 

6., 8.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

 

4.hod

ZS3

4ZS3

(A11)

supluje

Mrňková Lenka

(KO)

 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(BZ)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(BZ)

 

3.hod

ZSV

 

(A35)

supluje

Nečas Karel

(SI)

 

4.hod

ZS3

4ZS3

(A11)

supluje

Mrňková Lenka

(KO)

 

6., 8.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

4.hod

ZS3

4ZS3

(A11)

supluje

Mrňková Lenka

(KO)

 

6., 8.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři