Suplování:   Úterý 22.12.2015

datum výpisu: 18.12.2015 (18:13)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2. hod sportovní akce

 

3., 4. hod třídnické práce

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod sportovní akce

 

3., 4. hod třídnické práce

O2.A

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod sportovní akce

 

3., 4. hod třídnické práce

O2.B

5., 6., 11.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod sportovní akce

 

3., 4. hod třídnické práce

O3.A

6., 8., 11.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod sportovní akce

 

4., 5. hod třídnické práce

O3.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod sportovní akce

 

4. hod třídnické práce

O4.A

7., 11.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod sportovní akce

 

4., 5. hod třídnické práce

O4.B

6.- 8., 11.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod sportovní akce

 

4., 5. hod třídnické práce

1.A

1.hod

M

Č1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(KR)

 

2.hod

M

Č2

(A31)

spojí

Průšová Anna

(KR)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

1.B

6., 12.- 14. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

O5.A

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

O5.B

1.hod

BI

HV

(B34)

supluje

Lakomá Šárka

(PD)

 

2.hod

D

HV

(A13)

supluje

Salajová Alena

(PD)

 

7.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

2.A

3.hod

CJ

 

(A18)

supluje

Pospíšil Aleš

(SV)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

2.B

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod sportovní akce

O6.A

1.hod

RA1

2rA1

(B11)

supluje

Přibylová Petra

(SW)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

O6.B

1.hod

RA1

2rA1

(B11)

supluje

Přibylová Petra

(SW)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

3.A

2.hod

RA2

3RA2

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(SW)

 

3.hod

CH

 

(A36)

supluje

Doleželová Marcela

(RA)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

3.B

2.hod

RA2

3RA2

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(SW)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

O7.A

2.hod

RA2

3RA2

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(SW)

 

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

O7.B

2.hod

RA2

3RA2

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(SW)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod sportovní akce

4.A

3.hod

RA2

4RA2

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(SW)

 

3.hod

MS2

4MS2

(A31)

spojí

Průšová Anna

(SI)

 

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(SC)

 

4.hod

BC1

4BC1

(A33)

supluje

Doleželová Marcela

(SG)

 

4.hod

RA1

4Ra1

(B13)

supluje

Marek Michal

(SW)

 

4.hod

RA1

4rA1

(B15)

supluje

Jiříčková Pavla

(PP)

 

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

3.hod

RA2

4RA2

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(SW)

 

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(SC)

 

4.hod

BC1

4BC1

(A33)

supluje

Doleželová Marcela

(SG)

 

4.hod

RA1

4Ra1

(B13)

supluje

Marek Michal

(SW)

 

4.hod

RA1

4rA1

(B15)

supluje

Jiříčková Pavla

(PP)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

3.hod

MS2

4MS2

(A31)

spojí

Průšová Anna

(SI)

 

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(SC)

 

4.hod

BC1

4BC1

(A33)

supluje

Doleželová Marcela

(SG)

 

4.hod

RA1

4Ra1

(B13)

supluje

Marek Michal

(SW)

 

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(MU)

 

3.hod

MS2

4MS2

(A31)

spojí

Průšová Anna

(SI)

 

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(SC)

 

4.hod

BC1

4BC1

(A33)

supluje

Doleželová Marcela

(SG)

 

4.hod

RA1

4Ra1

(B13)

supluje

Marek Michal

(SW)

 

4.hod

RA1

4rA1

(B15)

supluje

Jiříčková Pavla

(PP)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři