Suplování:   Čtvrtek 28.1.2016

datum výpisu: 26.1.2016 (14:18)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

4.hod

D

 

(A02)

supluje

Oříšková Hana

(MU)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O2.A

1.hod

CJ

 

(A01)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

5. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

3.hod

TV

Dív

(TvK)

supluje

Vašíček Jaroslav

(KL)

 

4.hod

TV

Dív

(TvK)

supluje

Vašíček Jaroslav

(KL)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O3.A

5. hod třídnické práce

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

IVT

ivt1

(B31)

změna

Fišová Petra

 
 

2.hod

IVT

ivt2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(DL)

 

3.hod

IVT

ivt1

(B31)

změna

Fišová Petra

 
 

3.hod

IVT

ivt2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(DL)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O4.A

5. hod třídnické práce

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

1.A

3.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

5. hod třídnické práce

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O5.A

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O5.B

5. hod třídnické práce

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

2.B

5. hod třídnické práce

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Svobodová Radka

(KL)

 

2.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Svobodová Radka

(KL)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O6.B

1.hod

TV

Dív

(TvTK)

supluje

Kolařík Tomáš

(BZ)

 

1.hod

TV

Chl

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(ML)

 

2.hod

TV

Dív

(TvTK)

supluje

Kolařík Tomáš

(BZ)

 

2.hod

TV

Chl

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(ML)

 

5. hod třídnické práce

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

RA1

3RA1

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(SM)

 

1.hod

IV

3IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

3.B

1.hod

RA1

3RA1

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(SM)

 

5. hod třídnické práce

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

RA1

3RA1

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(SM)

 

1.hod

IV

3IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O7.B

1.hod

RA1

3RA1

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(SM)

 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

4.A

5. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O8.A

5. hod třídnické práce

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

 

Zpracováno v systému Bakaláři