Suplování:   Úterý 9.2.2016

datum výpisu: 8.2.2016 (10:00)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5.hod

A1

a12

(A24)

změna

Grecmanová Jitka

 

O1.B

1.hod

CJ

 

(A02)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

3.hod

M

M2

(A01)

změna

Mrňková Lenka

 
 

4.hod

M

M1

(B17)

změna

Mrňková Lenka

 

O2.A

7.hod

VV

   

odpadá

 

(CV)

 

8.hod

VV

   

odpadá

 

(CV)

O2.B

1.hod

CH

 

(A21)

výměna <<

Hájková Ivanka

z 4.hod

 

1.hod

F

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

4.hod

F

 

(A23)

výměna <<

Krahulcová Iveta

z 1.hod

 

4.hod

CH

   

výměna >>

 

na 1.hod

O3.A

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 8.2. (Po) 1.hod

O4.A

1.hod

F

 

(A35)

supluje

Šubert Radim

(SA)

 

2.hod

SP

s21

(A36)

změna

Jaime-Cardona Adela

 
 

5.hod

M

 

(A35)

supluje

Vodička Michal

(SB)

O4.B

2.hod

SP

s21

(A36)

změna

Jaime-Cardona Adela

 

1.A

1.hod

CJ

Č1

(B04)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

2.hod

CJ

Č2

(B04)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

3.hod

SP

s21

(A37)

změna

Jaime-Cardona Adela

 
 

4.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Hájková Ivanka

z 10.2. (St) 8.hod

 

4.hod

BI

   

odpadá

 

(CV)

 

5.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

1.B

3.hod

SP

s21

(A37)

změna

Jaime-Cardona Adela

 
 

4.hod

D

 

(B34)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SB)

O5.A

5.hod

D

   

odpadá

 

(NK)

 

6.hod

F

Fp1

(A23)

přesun <<

Jančíková Marie

z 8.hod

 

6.hod

CH

Chp

(A33)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 8.hod

 

8.hod

F

Fp1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

CH

Chp

 

přesun >>

 

na 6.hod

O5.B

3.hod

CJ

 

(A11)

supluje

Pavlíková Lucie

(KO)

 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(NK)

2.A

2.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Becková Eva

(HD)

2.B

2.hod

A1

a12

(A03)

změna

Přibylová Petra

 

O6.A

1.hod

BC1

2bc1

(A33)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

3.hod

A1

a12

(A16)

spojí

Becková Eva

(HD)

O6.B

1.hod

BC1

2bc1

(A33)

změna

Svobodová Gabriela

 

3.A

2.hod

SPV2

3SV2

(A16)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

SPV2

3sv2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(NK)

 

2.hod

ZS2

3ZS2

(A11)

supluje

Mrňková Lenka

(KO)

 

4.hod

RU

r21

(A24)

spojí

Nečasová Jelena

(KR)

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(SA)

3.B

1.hod

F

 

(A18)

supluje

Vodička Michal

(NK)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(A16)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

ZS2

3ZS2

(A11)

supluje

Mrňková Lenka

(KO)

O7.A

2.hod

SPV2

3SV2

(A16)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

SPV2

3sv2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(NK)

 

2.hod

ZS2

3ZS2

(A11)

supluje

Mrňková Lenka

(KO)

O7.B

2.hod

SPV2

3SV2

(A16)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

ZS2

3ZS2

(A11)

supluje

Mrňková Lenka

(KO)

 

4.hod

M

 

(A13)

přesun <<

Nevlud Pavel

z 10.2. (St) 1.hod

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(SA)

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(NK)

4.A

4.hod

RA1

4r@1

 

odpadá

 

(HD)

4.B

4.hod

RA1

4r@1

 

odpadá

 

(HD)

O8.A

2.hod

F

 

(A35)

supluje

Krahulcová Iveta

(SA)

 

4.hod

RA1

4r@1

 

odpadá

 

(HD)

 

5.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(HD)

 

6.hod

BI

 

(B25)

supluje

Svobodová Radka

(NK)

O8.B

4.hod

RA1

4r@1

 

odpadá

 

(HD)

 

Zpracováno v systému Bakaláři