Suplování:   Pátek 12.2.2016

datum výpisu: 10.2.2016 (14:49)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

1.hod

Z

 

(A06)

supluje

Pechová Ilona

(HN)

 

3.hod

HV

 

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(CV)

 

4.hod

HV

 

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(CV)

O2.B

3.hod

CJ

 

(A18)

přesun <<

Pospíšil Aleš

z 6.hod

 

3.hod

OV

   

odpadá

 

(SH)

 

6.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

O3.A

1.hod

N2

 

(A25)

supluje

Vanča Jaromír

(NP)

 

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(VJ)

 

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(VJ)

 

5.hod

A1

a11

(B15)

přesun <<

Přibylová Petra

z 6.hod

 

5.hod

A1

a12

(B13)

přesun <<

Pechová Ilona

z 6.hod

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(NP)

 

6.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 5.hod

O3.B

3.hod

A1

 

(B25)

supluje

Moudrá Renata

(SI)

O4.A

2.hod

M

 

(A23)

výměna <<

Vodička Michal

z 4.hod

 

2.hod

Z

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

4.hod

Z

 

(A26)

výměna <<

Kolařík Tomáš

z 2.hod

 

4.hod

M

   

výměna >>

 

na 2.hod

 

7.hod

VV

vv1

 

odpadá

 

(SH)

 

8.hod

VV

vv2

 

odpadá

 

(SH)

1.A

2.hod

CJ

 

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(CV)

 

3.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

4.hod

M

 

(A31)

supluje

Rašková Hana

(PU)

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

O5.A

3.hod

CH

 

(A27)

supluje

Doleželová Marcela

(HJ)

 

7.hod

BI

   

odpadá

 

(VJ)

O5.B

1.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

2.A

2.hod

ZSV

 

(A28)

supluje

Nečasová Jelena

(SH)

 

4.hod

D

 

(A28)

přesun <<

Oříšková Hana

z 8.hod

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(PD)

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

2.B

1.hod

F

   

odpadá

 

(SI)

 

2.hod

D

 

(B23)

přesun <<

Chaloupková Helena

z 6.hod

 

2.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

Z

 

(A25)

přesun <<

Mrňková Lenka

z 8.hod

 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 7.hod

O6.A

2.hod

Z

 

(A11)

přesun <<

Kolařík Tomáš

z 8.hod

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(PU)

 

4.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

5.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(SH)

 

5.hod

HV

Hv

 

odpadá

 

(PD)

 

6.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(SH)

 

6.hod

HV

Hv

 

odpadá

 

(PD)

 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 2.hod

O6.B

2.hod

F

 

(A24)

supluje

Krahulcová Iveta

(HN)

 

3.hod

Z

 

(A11)

supluje

Mrňková Lenka

(PD)

 

4.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

skup VV: 5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

M

 

(A16)

supluje

Rašková Hana

(SA)

 

3.hod

BI

 

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SA)

3.B

1.hod

F

 

(A38)

supluje

Vodička Michal

(PD)

 

4.hod

ZSV

 

(A25)

přesun <<

Mlateček Ivan

z 6.hod

 

4.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

 

6.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 4.hod

O7.A

5.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

O7.B

4.hod

A1

 

(A11)

supluje

Becková Eva

(HJ)

 

5.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(NP)

 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(VJ)

4.A

1.- 4. hod třídnické práce

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

1.- 4. hod třídnické práce

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

1.- 4. hod třídnické práce

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

0.- 4. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři