Suplování:   Úterý 19.4.2016

datum výpisu: 18.4.2016 (14:18)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4., 5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

Z

 

(A06)

supluje

Pechová Ilona

(HN)

 

4., 6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

4., 5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

4.- 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

3.hod

CH

 

(A37)

supluje

Doleželová Marcela

(DI)

 

4.- 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

4., 6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

4., 5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

4.- 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

CJ

Č1

(A03)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

1.hod

CJ

M2

(A03)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

2.hod

CJ

Č2

(A03)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

2.hod

CJ

M1

(A03)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

4., 5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

4.- 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

4., 5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

4., 5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

4.- 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

A1

a11

(A04)

supluje

Marek Michal

(BR)

 

4., 6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

4.- 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

2.hod

CH

 

(A36)

supluje

Doleželová Marcela

(HN)

 

4., 5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

A1

a12

(A01)

supluje

Becková Eva

(BR)

 

2.hod

FS2

3FS2

(A21)

supluje

Jančíková Marie

(SB)

 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SR)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(A34)

supluje

Mlateček Ivan

(HJ)

 

4.- 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SR)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(A34)

supluje

Mlateček Ivan

(HJ)

 

3.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Schwartzhoff Steven

(BR)

 

4., 5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

SPV2

3SV2

(A34)

supluje

Mlateček Ivan

(HJ)

 

2.hod

FS2

3FS2

(A21)

supluje

Jančíková Marie

(SB)

 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SR)

 

4.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

FS2

3FS2

(A21)

supluje

Jančíková Marie

(SB)

 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SR)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(A34)

supluje

Mlateček Ivan

(HJ)

 

4.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

3.- 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1., 2. hod třídnické práce

4.B

3.- 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1., 2. hod třídnické práce

O8.A

3.- 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1., 2. hod třídnické práce

O8.B

3.- 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1., 2. hod třídnické práce

 

Zpracováno v systému Bakaláři