Suplování:   Pondělí 2.5.2016

datum výpisu: 28.4.2016 (15:43)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

BI

 

(A05)

supluje

Ciková Veronika

(NK)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

3.hod

AK

a11

(A28)

spojí

Schwartzhoff Steven

(PE)

 

4.hod

A1

a12

(B34)

změna

Pechová Ilona

 
 

4.hod

AK

ak1

(B23)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

3.hod

CJ

 

(A01)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

3.hod

CH

Dív

(A02)

supluje

Hájková Ivanka

(KL)

 

3.hod

CH

Chl

(A02)

spojí

Hájková Ivanka

(ML)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

A1

a12

(A05)

supluje

Schwartzhoff Steven

(PE)

 

3.hod

A1

r21

(B34)

supluje

Marek Michal

(NJ)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

M

 

(A03)

změna

Šišková Jana

 
 

3.hod

A1

r21

(B34)

supluje

Marek Michal

(NJ)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

CJ

 

(B34)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Salajová Alena

(NJ)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Salajová Alena

(NJ)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

A1

a11

(B13)

změna

Moudrá Renata

 
 

1.hod

A1

a12

(B17)

supluje

Schwartzhoff Steven

(RD)

 

3.hod

Z

 

(A03)

supluje

Mrňková Lenka

(PU)

 

4.hod

RU

r21

(A15)

změna

Nečasová Jelena

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

CH

 

(A21)

změna

Doleželová Marcela

 
 

4.hod

RU

r21

(A15)

změna

Nečasová Jelena

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

5., 7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

4.hod

BI

 

(A13)

výměna <<

Lakomá Šárka

z 5.5. (Čt) 4.hod

 

4.hod

M

   

výměna >>

 

na 5.5. (Čt) 4.hod

 

6.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

0.hod

BC1

2BC1

(B23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

5., 6., 11.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

0.hod

BC1

2BC1

(B23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

CJ

 

(B31)

změna

Chaloupková Helena

 
 

2.hod

CH

 

(A27)

změna

Hájková Ivanka

 
 

3.hod

ZSV

 

(A15)

změna

Svozilová Helena

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

CJ

Č1

(B25)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

1.hod

CJ

M2

(B25)

spojí

Pavlíková Lucie

(PU)

 

2.hod

CJ

M1

(B25)

spojí

Pavlíková Lucie

(PU)

 

5., 7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

3.hod

A1

a12

(A18)

spojí

Hádrová Lenka

(RD)

 

4.hod

CH

 

(A11)

změna

Doleželová Marcela

 
 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

CH

 

(B34)

změna

Doleželová Marcela

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

CH

 

(A04)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

M

 

(A26)

změna

Přikrylová Dita

 
 

3.hod

CJ

Č1

(A27)

změna

Chaloupková Helena

 
 

3.hod

M

M2

(B13)

změna

Přikrylová Dita

 
 

4.hod

CJ

Č2

(B25)

změna

Chaloupková Helena

 
 

4.hod

M

M1

(A06)

změna

Přikrylová Dita

 
 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

D

 

(A05)

supluje

Pospíšil Aleš

(KH)

 

2.hod

A1

 

(A11)

supluje

Moudrá Renata

(KH)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři