Suplování:   Pondělí 16.5.2016

datum výpisu: 15.5.2016 (21:25)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

BI

 

(A05)

supluje

Ciková Veronika

(FP)

 

4.hod

OV

 

(A05)

supluje

Bálintová Zuzana

(NK)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

AK

 

(A06)

supluje

Schwartzhoff Steven

(HN)

 

2.hod

M

 

(A06)

supluje

Jančíková Marie

(MR)

 

3.hod

A1

a11

(A28)

spojí

Schwartzhoff Steven

(PE)

 

4.hod

A1

a12

(A11)

spojí

Schwartzhoff Steven

(PE)

 

4.hod

AK

ak1

(A11)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

3.hod

CJ

 

(A01)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

2.hod

M

 

(A02)

supluje

Střídecký František

(PS)

 

4.hod

F

 

(A23)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

D

a11

(A05)

spojí

Divišová Kateřina

(PP)

 

2.hod

D

a12

(A05)

supluje

Divišová Kateřina

(PE)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

změna

Nečasová Jelena

 
 

4.hod

IVT

Ivt1

(B31)

spojí

Šubert Radim

(FP)

 

4.hod

IVT

Ivt2

(B31)

změna

Šubert Radim

 
 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

BI

 

(A27)

změna

Lakomá Šárka

 
 

3.hod

RU

r21

(B04)

změna

Nečasová Jelena

 
 

4.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Jiříčková Pavla

(MD)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

F

 

(A05)

supluje

Šubert Radim

(SA)

 

2.hod

FR

f21

(A26)

spojí

Nečasová Jelena

(JI)

 

3.hod

PR

 

(A26)

supluje

Bálintová Zuzana

(VM)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

2.hod

FR

f21

(A26)

spojí

Nečasová Jelena

(JI)

 

3.hod

M

a11

(A24)

spojí

Střídecký František

(PP)

 

3.hod

M

a12

(A24)

supluje

Střídecký František

(JI)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

CH

a11

(A03)

supluje

Hájková Ivanka

(MD)

 

1.hod

CH

a12

(A03)

spojí

Hájková Ivanka

(RD)

 

3.hod

F

 

(A03)

supluje

Škvařil Luděk

(PU)

 

4.hod

RU

r21

(B34)

změna

Nečasová Jelena

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

CH

 

(A26)

změna

Doleželová Marcela

 
 

2.hod

TTV

 

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(FP)

 

3.hod

A1

a12

(B34)

změna

Braunerová Marie

 
 

3.hod

A1

a11

(B34)

spojí

Braunerová Marie

(RM)

 

4.hod

RU

r21

(B34)

změna

Nečasová Jelena

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

F

 

(A11)

supluje

Jančíková Marie

(KO)

 

3.hod

M

 

(A11)

supluje

Jančíková Marie

(PS)

 

4.hod

A1

a11

(A03)

změna

Braunerová Marie

 
 

4.hod

A1

a12

(A03)

spojí

Braunerová Marie

(RM)

 

5., 7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

2.hod

A1

a12

(A13)

spojí

Braunerová Marie

(MM)

 

3.hod

F

 

(A13)

supluje

Krahulcová Iveta

(NP)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

ZSV

a12

(A18)

supluje

Mlateček Ivan

(HD)

 

2.hod

ZSV

a11

(A18)

spojí

Mlateček Ivan

(RM)

 

3.hod

BI

 

(A18)

změna

Vašíček Jaroslav

 
 

0., 5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

CJ

 

(A24)

změna

Chaloupková Helena

 
 

2.hod

F

 

(A11)

supluje

Šišková Jana

(HA)

 

3.hod

F

 

(A23)

supluje

Šišková Jana

(SH)

 

0., 5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

CJ

M2

(A04)

spojí

Pavlíková Lucie

(PU)

 

2.hod

M

Č2

(A04)

spojí

Rašková Hana

(PL)

 

2.hod

M

M1

(A04)

supluje

Rašková Hana

(PU)

 

5.- 7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

ZSV

 

(B25)

supluje

Mlateček Ivan

(MR)

 

2.hod

D

 

(B25)

změna

Oříšková Hana

 
 

3.hod

A1

a11

(B15)

změna

Hádrová Lenka

 
 

4.hod

BI

 

(B25)

supluje

Vašíček Jaroslav

(DM)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

BI

 

(B34)

změna

Lakomá Šárka

 
 

2.hod

RA1

 

(B34)

supluje

Schwartzhoff Steven

(DM)

 

3.hod

M

 

(A27)

supluje

Rašková Hana

(SA)

 

4.hod

M

 

(A18)

supluje

Rašková Hana

(SA)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

CH

 

(B31)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

M

 

(A28)

změna

Přikrylová Dita

 
 

3.hod

M

Č1

(A02)

spojí

Přikrylová Dita

(CH)

 

3.hod

M

M2

(A02)

změna

Přikrylová Dita

 
 

4.hod

M

Č2

(A06)

spojí

Přikrylová Dita

(CH)

 

4.hod

M

M1

(A06)

změna

Přikrylová Dita

 
 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

F

 

(A27)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

3.hod

A1

a11

(A25)

spojí

Moudrá Renata

(BC)

 

3.hod

A1

a12

(A25)

změna

Moudrá Renata

 
 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

1.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Grecmanová Jitka

(BC)

 

4.hod

M

 

(A27)

supluje

Šišková Jana

(NP)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři