Suplování:   Úterý 17.5.2016

datum výpisu: 17.5.2016 (8:05)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

TV

 

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(CH)

 

2.hod

D

 

(A13)

supluje

Divišová Kateřina

(PE)

 

3.hod

M

 

(A05)

supluje

Šišková Jana

(FP)

 

4.hod

A1

Č1

(A01)

spojí

Grecmanová Jitka

(CH)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

BI

 

(A06)

supluje

Ciková Veronika

(HN)

 

2.hod

M

 

(A18)

supluje

Škvařil Luděk

(OH)

 

3.hod

BI

a11

(A06)

spojí

Ciková Veronika

(PE)

 

3.hod

BI

M2

(A06)

supluje

Ciková Veronika

(MR)

 

4.hod

A1

a12

(A04)

supluje

Schwartzhoff Steven

(PE)

 

4.hod

A1

M1

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(MR)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

M

 

(A11)

supluje

Rašková Hana

(MR)

 

3.hod

CH

 

(A02)

supluje

Svobodová Gabriela

(VM)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

F

 

(A24)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

2.hod

A1

a11

(A02)

změna

Ropová Denisa

 
 

2.hod

A1

a12

(A02)

spojí

Ropová Denisa

(MD)

 

3.hod

D

 

(A25)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

4.hod

M

 

(B31)

supluje

Střídecký František

(HA)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

4.hod

OV

 

(A05)

supluje

Mlateček Ivan

(DM)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

D

 

(A25)

supluje

Salajová Alena

(PL)

 

3.hod

A1

a11

(A01)

změna

Grecmanová Jitka

 
 

3.hod

A1

a12

(A01)

spojí

Grecmanová Jitka

(MD)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

F

 

(A05)

supluje

Šubert Radim

(SA)

 

2.hod

RU

r21

(B04)

změna

Nečasová Jelena

 
 

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(VJ)

 

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(VJ)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

CJ

 

(A04)

supluje

Divišová Kateřina

(PS)

 

2.hod

RU

r21

(B04)

změna

Nečasová Jelena

 
 

3.hod

A1

a11

(A13)

spojí

Jiříčková Pavla

(PP)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

CJ

Č1

(B25)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

1.hod

CJ

M2

(B25)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

2.hod

CJ

Č2

(B34)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

2.hod

CJ

M1

(B34)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

3.hod

RU

r21

(B34)

změna

Nečasová Jelena

 
 

4.hod

BI

 

(A03)

supluje

Svobodová Gabriela

(CV)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

D

IVT1

(A03)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(FP)

 

1.hod

D

IVT2

(A03)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(DL)

 

2.hod

D

IVT1

(B25)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(FP)

 

2.hod

D

IVT2

(B25)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(DL)

 

3.hod

RU

r21

(B34)

změna

Nečasová Jelena

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

F

HV

(A02)

supluje

Jančíková Marie

(JU)

 

2.hod

M

HV

(A11)

supluje

Jančíková Marie

(JU)

 

4.hod

A1

a11

(A02)

supluje

Jiříčková Pavla

(BR)

 

4.hod

A1

a12

(A02)

spojí

Jiříčková Pavla

(RM)

 

5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

2.hod

HV

HV

(A26)

změna

Přikrylová Dita

 
 

3.hod

D

 

(A11)

supluje

Salajová Alena

(KO)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

DK1

2DK1

(B04)

změna

Havlík Vratislav

 
 

2.hod

A1

a12

(A28)

změna

Hádrová Lenka

 
 

2.hod

A1

a11

(A28)

spojí

Hádrová Lenka

(RM)

 

4.hod

M

 

(A11)

supluje

Rašková Hana

(PS)

 

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

A1

a11

(A04)

supluje

Grecmanová Jitka

(BR)

 

4.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

 

5.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

RA1

2RA1

(B21)

změna

Simonsen James

 
 

1.hod

DK1

2DK1

(B04)

změna

Havlík Vratislav

 
 

1.hod

BC1

2bc1

(B26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

F

 

(A23)

supluje

Krahulcová Iveta

(VM)

 

3.hod

BI

a11

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(BC)

 

3.hod

BI

a12

(B25)

spojí

Lakomá Šárka

(HD)

 

4.hod

CJ

 

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(PL)

 

5., 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

RA1

2RA1

(B21)

změna

Simonsen James

 
 

1.hod

DK1

2DK1

(B04)

změna

Havlík Vratislav

 
 

1.hod

BC1

2bc1

(B26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

M

 

(A27)

supluje

Šišková Jana

(HN)

 

3.hod

F

 

(A23)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

A1

a11

(A01)

spojí

Jiříčková Pavla

(MM)

 

1.hod

A1

a12

(A01)

supluje

Jiříčková Pavla

(BR)

 

2.hod

TV

3ZS2

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

2.hod

CHS2

3CH2

(B15)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

FS2

3FS2

(B21)

změna

Šubert Radim

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B26)

supluje

Svobodová Gabriela

(SR)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(A03)

supluje

Mlateček Ivan

(HJ)

 

2.hod

SPV2

3sv2

(B31)

supluje

Klíč Bronislav

(NK)

 

3.hod

M

 

(A26)

změna

Rašková Hana

 
 

4.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

4.hod

SP

s21

(B12)

změna

Salajová Alena

 
 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

BS2

3BS2

(B26)

supluje

Svobodová Gabriela

(SR)

 

2.hod

TV

3ZS2

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(A03)

supluje

Mlateček Ivan

(HJ)

 

3.hod

A1

a11

(A24)

supluje

Schwartzhoff Steven

(BR)

 

3.hod

A1

a12

(A24)

spojí

Schwartzhoff Steven

(RM)

 

4.hod

SP

s21

(B12)

změna

Salajová Alena

 
 

4.hod

N2

n22

(B11)

změna

Ambrožová Jana

 
 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

SPV2

3SV2

(A03)

supluje

Mlateček Ivan

(HJ)

 

2.hod

CHS2

3CH2

(B15)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

FS2

3FS2

(B21)

změna

Šubert Radim

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B26)

supluje

Svobodová Gabriela

(SR)

 

2.hod

TV

3ZS2

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

2.hod

SPV2

3sv2

(B31)

supluje

Klíč Bronislav

(NK)

 

3.hod

VDT

VDT1

(B31)

supluje

Šubert Radim

(DL)

 

3.hod

IT

IT2

(B31)

spojí

Šubert Radim

(MM)

 

4.hod

M

VDT2

(A06)

supluje

Krahulcová Iveta

(DL)

 

4.hod

M

IT1

(A06)

spojí

Krahulcová Iveta

(MM)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

CHS2

3CH2

(B15)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

FS2

3FS2

(B21)

změna

Šubert Radim

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B26)

supluje

Svobodová Gabriela

(SR)

 

2.hod

TV

3ZS2

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(A03)

supluje

Mlateček Ivan

(HJ)

 

3.hod

M

 

(A03)

změna

Nevlud Pavel

 
 

4.hod

D

 

(A13)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SA)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři