Suplování:   Středa 18.5.2016

datum výpisu: 16.5.2016 (12:18)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

M

 

(A05)

supluje

Jančíková Marie

(FP)

 

4.hod

D

 

(A05)

supluje

Divišová Kateřina

(CH)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

D

 

(A06)

supluje

Oříšková Hana

(HN)

 

4.hod

A1

 

(B34)

supluje

Schwartzhoff Steven

(MU)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

2.hod

Z

 

(A02)

supluje

Mrňková Lenka

(SG)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

D

 

(B25)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(HA)

 

2.hod

M

 

(A13)

supluje

Jančíková Marie

(PS)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

4.hod

A1

a12

(A18)

spojí

Přibylová Petra

(PE)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

3.hod

CH

 

(A26)

změna

Doleželová Marcela

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

3.hod

A1

a12

(B17)

supluje

Schwartzhoff Steven

(PP)

 

4.hod

VDT

Č1

(B31)

spojí

Šubert Radim

(SA)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

M

a11

(B13)

supluje

Škvařil Luděk

(PP)

 

1.hod

A1

a12

(B11)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

4.hod

M

 

(A11)

supluje

Škvařil Luděk

(MR)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

IVT

ivt1

(B31)

spojí

Střídecký František

(FP)

 

2.hod

IVT

ivt1

(B31)

spojí

Střídecký František

(FP)

 

3.hod

M

HV

(B34)

supluje

Hájková Ivanka

(JU)

 

4.hod

M

HV

(A03)

supluje

Hájková Ivanka

(JU)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

BI

   

odpadá

 

(VJ)

 

2.hod

D

 

(B34)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

3.hod

M

HV

(B34)

supluje

Hájková Ivanka

(JU)

 

4.hod

M

HV

(A03)

supluje

Hájková Ivanka

(JU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

0., 5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

TV

Chl

(TvTK)

spojí

Bálintová Zuzana

(KO)

 

2.hod

TV

Chl

(TvTK)

spojí

Bálintová Zuzana

(KO)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

4.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Grecmanová Jitka

(MM)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

3.hod

N2

 

(A28)

supluje

Vanča Jaromír

(SH)

 

4.hod

RU

r21

(B25)

supluje

Bálintová Zuzana

(NJ)

 

4.hod

M

f21

(B17)

supluje

Nevlud Pavel

(JI)

 

0., 5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Moudrá Renata

(PP)

 

3.hod

F

 

(A01)

supluje

Šišková Jana

(MR)

 

4.hod

RU

r21

(B25)

supluje

Bálintová Zuzana

(NJ)

 

4.hod

M

f21

(B17)

supluje

Nevlud Pavel

(JI)

 

0., 5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

D

 

(A18)

supluje

Oříšková Hana

(DM)

 

2.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(PU)

 

3.hod

BI

 

(A23)

supluje

Lakomá Šárka

(VM)

 

4.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Valoušková Barbora

(PL)

 

0., 5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Braunerová Marie

(HD)

 

1.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(RD)

 

2.hod

F

 

(A11)

supluje

Krahulcová Iveta

(DM)

 

3.hod

D

Č1

(A04)

supluje

Oříšková Hana

(HN)

 

4.hod

D

Č2

(A04)

supluje

Oříšková Hana

(HN)

 

0., 5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

1.hod

M

s21

(A02)

supluje

Jančíková Marie

(SJ)

 

2.hod

M

 

(A01)

supluje

Rašková Hana

(SA)

 

3.hod

A1

a11

(B25)

spojí

Braunerová Marie

(MM)

 

3.hod

A1

a12

(B25)

změna

Braunerová Marie

 
 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

M

s21

(A02)

supluje

Jančíková Marie

(SJ)

 

2.hod

M

 

(A03)

změna

Přikrylová Dita

 
 

3.hod

N2

 

(A02)

supluje

Ambrožová Jana

(CH)

 

4.hod

F

   

odpadá

 

(VM)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

F

 

(A24)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

2.hod

D

s21

(B12)

supluje

Vanča Jaromír

(SJ)

 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

3.hod

M

 

(A03)

supluje

Krahulcová Iveta

(PL)

 

4.hod

M

a11

(A01)

spojí

Krahulcová Iveta

(BC)

 

4.hod

M

a12

(A01)

supluje

Krahulcová Iveta

(MD)

 

0., 5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

D

s21

(B12)

supluje

Vanča Jaromír

(SJ)

 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

3.hod

VDT

 

(B31)

supluje

Šubert Radim

(SA)

 

4.hod

CH

 

(A26)

změna

Doleželová Marcela

 
 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři