Suplování:   Čtvrtek 19.5.2016

datum výpisu: 18.5.2016 (13:33)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

BI

 

(A05)

supluje

Ciková Veronika

(CH)

 

3.hod

A1

 

(B34)

supluje

Grecmanová Jitka

(JU)

 

4.hod

M

 

(A05)

supluje

Šišková Jana

(FP)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

D

 

(B34)

supluje

Oříšková Hana

(JU)

 

4.hod

M

 

(A23)

supluje

Mrňková Lenka

(MU)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

CJ

 

(A01)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

2.hod

CH

 

(A28)

supluje

Svobodová Gabriela

(VM)

 

4.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Schwartzhoff Steven

(MD)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

Z

 

(A13)

supluje

Kolařík Tomáš

(VJ)

 

2.hod

M

a11

(A11)

spojí

Nevlud Pavel

(PP)

 

2.hod

M

a12

(A11)

supluje

Nevlud Pavel

(PE)

 

4.hod

RU

r21

(A06)

spojí

Ambrožová Jana

(NJ)

 

4.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Bálintová Zuzana

(SJ)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

D

ivt1

(A06)

supluje

Oříšková Hana

(FP)

 

2.hod

D

ivt2

(A06)

spojí

Oříšková Hana

(DL)

 

3.hod

D

ivt1

(B31)

supluje

Oříšková Hana

(FP)

 

3.hod

D

ivt2

(B31)

spojí

Oříšková Hana

(DL)

 

4.hod

RU

r21

(A06)

spojí

Ambrožová Jana

(NJ)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

A1

a12

(A18)

supluje

Braunerová Marie

(PP)

 

2.hod

M

 

(A23)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

3.hod

M

r21

(B11)

supluje

Hájková Ivanka

(NJ)

 

4.hod

Z

 

(A26)

supluje

Kolařík Tomáš

(VM)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

3.hod

M

r21

(B11)

supluje

Hájková Ivanka

(NJ)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

A1

a11

(A03)

supluje

Schwartzhoff Steven

(MD)

 

3.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Valoušková Barbora

(KR)

 

4.hod

F

 

(A27)

změna

Škvařil Luděk

 
 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

CH

 

(A27)

změna

Doleželová Marcela

 
 

3.hod

A1

a11

(B13)

změna

Braunerová Marie

 
 

3.hod

A1

a12

(B15)

změna

Romášek Marek

 
 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

2.hod

N2

 

(A13)

supluje

Grecmanová Jitka

(PL)

 

4.hod

M

 

(A02)

supluje

Jančíková Marie

(LA)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

M

 

(A02)

supluje

Přikrylová Dita

(PS)

 

4.hod

CH

 

(A25)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

CH

 

(A06)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

M

 

(A26)

změna

Škvařil Luděk

 
 

3.hod

CJ

 

(A02)

změna

Chaloupková Helena

 
 

4.hod

BI

 

(B34)

supluje

Zbořilová Vendula

(SH)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

TV

Dív

(TvL)

supluje

Zbořilová Vendula

(LA)

 

2.hod

TV

Dív

(TvL)

supluje

Zbořilová Vendula

(LA)

 

3.hod

A1

 

(A25)

supluje

Schwartzhoff Steven

(LA)

 

4.hod

CH

 

(B25)

supluje

Doleželová Marcela

(NK)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

3.hod

CH

 

(A26)

supluje

Doleželová Marcela

(HN)

 

4.hod

D

a12

(A18)

spojí

Oříšková Hana

(RD)

 

4.hod

D

a11

(A18)

supluje

Oříšková Hana

(HD)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

DK1

3DK1

(B11)

změna

Havlík Vratislav

 
 

1.hod

IV

3IV1

(B31)

spojí

Jančíková Marie

(DL)

 

1.hod

MS1

3MS1

(A26)

změna

Škvařil Luděk

 
 

2.hod

M

 

(A25)

změna

Rašková Hana

 
 

3.hod

M

Č1

(A05)

spojí

Rašková Hana

(SA)

 

3.hod

M

M2

(A05)

změna

Rašková Hana

 
 

4.hod

M

Č2

(A28)

spojí

Rašková Hana

(SA)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

DK1

3DK1

(B11)

změna

Havlík Vratislav

 
 

1.hod

MS1

3MS1

(A26)

změna

Škvařil Luděk

 
 

2.hod

A1

a12

(B11)

změna

Romášek Marek

 
 

3.hod

M

 

(A27)

změna

Přikrylová Dita

 
 

4.hod

M

 

(A13)

supluje

Přikrylová Dita

(CH)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

DK1

3DK1

(B11)

změna

Havlík Vratislav

 
 

1.hod

FM

3FM1

(B21)

změna

Jančíková Marie

 
 

1.hod

IV

3IV1

(B31)

spojí

Jančíková Marie

(DL)

 

1.hod

MS1

3MS1

(A26)

změna

Škvařil Luděk

 
 

2.hod

FR

f21

(A01)

spojí

Ambrožová Jana

(JI)

 

2.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

2.hod

N2

r21

(B03)

supluje

Vanča Jaromír

(KR)

 

2.hod

N2

n21

(A01)

změna

Ambrožová Jana

 
 

4.hod

CJ

Č2

(B11)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

4.hod

M

M1

(B17)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

1.hod

DK1

3DK1

(B11)

změna

Havlík Vratislav

 
 

1.hod

FM

3FM1

(B21)

změna

Jančíková Marie

 
 

1.hod

MS1

3MS1

(A26)

změna

Škvařil Luděk

 
 

2.hod

FR

f21

(A01)

spojí

Ambrožová Jana

(JI)

 

2.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

2.hod

N2

r21

(B03)

supluje

Vanča Jaromír

(KR)

 

2.hod

N2

n21

(A01)

změna

Ambrožová Jana

 
 

3.hod

M

Č1

(A06)

spojí

Nevlud Pavel

(HJ)

 

3.hod

M

M2

(A06)

změna

Nevlud Pavel

 
 

4.hod

M

Č2

(A03)

spojí

Nevlud Pavel

(HJ)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři