Suplování:   Pátek 21.10.2016

datum výpisu: 20.10.2016 (15:54)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

A1

a11

(A05)

změna

Marek Michal

 
 

3.hod

A1

ak2

(A05)

spojí

Marek Michal

(SW)

 

4.hod

A1

a12

(A05)

změna

Hádrová Lenka

 
 

4.hod

A1

ak1

(A05)

spojí

Hádrová Lenka

(SW)

O1.B

1.hod

A1

a11

(A06)

změna

Marek Michal

 
 

1.hod

A1

ak2

(A06)

spojí

Marek Michal

(SW)

 

2.hod

A1

ak1

(A06)

spojí

Hádrová Lenka

(SW)

 

4.hod

D

 

(A18)

supluje

Sadílková Zdeňka

(DI)

O2.B

4.hod

CJ

 

(A11)

výměna <<

Hnízdilová Hana

z 20.10. (Čt) 3.hod

 

4.hod

Z

   

výměna >>

 

na 20.10. (Čt) 3.hod

O3.A

4.hod

F

 

(A35)

supluje

Krahulcová Iveta

(BC)

O3.B

3.hod

CJ

Č1

(A02)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

3.hod

CJ

M2

(A02)

spojí

Pospíšil Aleš

(ST)

 

4.hod

CJ

Č2

(A02)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

4.hod

CJ

M1

(A02)

spojí

Pospíšil Aleš

(ST)

 

6.hod

D

 

(A11)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 19.10. (St) 8.hod

 

6.hod

HV

   

odpadá

 

(BC)

O4.B

5.hod

Z

 

(A25)

přesun <<

Kolařík Tomáš

z 6.hod

 

5.hod

HV

   

odpadá

 

(BC)

 

6.hod

Z

   

přesun >>

 

na 5.hod

1.A

4.hod

BI

 

(A03)

změna

Zbořilová Vendula

 

1.B

3.hod

CH

 

(A35)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 8.hod

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(PU)

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 3.hod

O5.A

1.hod

IVT

IVT1

(B25)

změna

Šubert Radim

 
 

2.hod

IVT

IVT1

(B34)

změna

Šubert Radim

 
 

3.hod

IVT

IVT2

(B23)

změna

Šubert Radim

 
 

4.hod

IVT

IVT2

(A16)

změna

Šubert Radim

 
 

5.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 7.hod

 

7.hod

CH

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(SJ)

O5.B

3.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Matoušek Lukáš

(JI)

 

4.hod

Z

 

(B25)

přesun <<

Pechová Ilona

z 18.10. (Út) 8.hod

 

4.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

O6.B

7.hod

D

   

odpadá

 

(SJ)

3.A

2.hod

ZSV

 

(A28)

přesun <<

Svozilová Helena

z 18.10. (Út) 8.hod

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(RA)

 

4.hod

FR

f21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(JI)

 

5.hod

CJ

Č1

(A11)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

5.hod

CJ

M2

(A11)

spojí

Pospíšil Aleš

(RA)

 

6.hod

CJ

Č2

(A28)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

6.hod

CJ

M1

(A28)

spojí

Pospíšil Aleš

(RA)

3.B

2.hod

BI

 

(A16)

přesun <<

Svobodová Radka

z 7.hod

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(PU)

 

4.hod

FR

f21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(JI)

 

7.hod

BI

   

přesun >>

 

na 2.hod

O7.A

1.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(BC)

 

3.hod

D

 

(A25)

přesun <<

Oříšková Hana

z 7.hod

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(RA)

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 3.hod

O7.B

1.hod

M

 

(A27)

výměna <<

Přikrylová Dita

z 6.hod

 

1.hod

CJ

   

výměna >>

 

na 6.hod

 

6.hod

CJ

 

(A27)

výměna <<

Hnízdilová Hana

z 1.hod

 

6.hod

M

   

výměna >>

 

na 1.hod

 

7.hod

CH

   

přesun >>

 

na 18.10. (Út) 5.hod

4.A

2.hod

A1

a11

(B17)

změna

Marek Michal

 
 

2.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Ropová Denisa

(JI)

4.B

1.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(JI)

 

3.hod

ZSV

 

(A38)

výměna <<

Mlateček Ivan

z 17.10. (Po) 3.hod

 

3.hod

BI

   

výměna >>

 

na 17.10. (Po) 3.hod

O8.A

1.- 6. hod testy

O8.B

3.hod

A1

a12

(A36)

supluje

Moudrá Renata

(BC)

 

Zpracováno v systému Bakaláři