Suplování:   Úterý 1.11.2016

datum výpisu: 1.11.2016 (11:12)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

F

 

(A05)

supluje

Krahulcová Iveta

(PL)

 

6.hod

CJ

   

odpadá

 

(PL)

O2.A

3.hod

M

 

(A03)

přesun <<

Fišová Petra

z 7.hod

 

3.hod

VV

   

odpadá

 

(CV)

 

4.hod

CJ

 

(A04)

přesun <<

Chaloupková Helena

z 5.hod

 

4.hod

VV

   

odpadá

 

(CV)

 

5.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

M

   

přesun >>

 

na 3.hod

O3.A

2.hod

A1

a11

(A06)

spojí

Moudrá Renata

(BC)

O4.B

6.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

O5.B

4.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Havlík Vratislav

(AM)

2.A

1.hod

BI

   

odpadá

 

(CV)

 

5.hod

AS1

2As1

(A24)

spojí

Ropová Denisa

(BC)

 

5.hod

AS1

2as1

(A24)

změna

Ropová Denisa

 
 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 31.10. (Po) 2.hod

2.B

5.hod

AS1

2As1

(A24)

spojí

Ropová Denisa

(BC)

 

5.hod

AS1

2as1

(A24)

změna

Ropová Denisa

 
 

6.hod

CJ

 

(B23)

supluje

Haluza Jakub

(DO)

O6.A

2.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Havlík Vratislav

(PL)

 

5.hod

AS1

2As1

(A24)

spojí

Ropová Denisa

(BC)

 

5.hod

AS1

2as1

(A24)

změna

Ropová Denisa

 

O6.B

2.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Havlík Vratislav

(PL)

 

5.hod

AS1

2As1

(A24)

spojí

Ropová Denisa

(BC)

 

5.hod

AS1

2as1

(A24)

změna

Ropová Denisa

 

3.A

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

3.B

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

O7.B

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

4.A

2.hod

BS3

4BS3

 

odpadá

 

(LA)

 

8.hod

D

D

 

odpadá

 

(SA)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

skup r21: 5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup s21: 5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

skup n21: 5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

5.hod

N2

n22

 

odpadá

 

(AM)

 

8.hod

D

D

 

odpadá

 

(SA)

O8.A

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

 

2.hod

BS3

4BS3

 

odpadá

 

(LA)

 

3.hod

A1

a11

(A24)

spojí

Moudrá Renata

(BC)

 

3.hod

A1

a12

(A24)

změna

Moudrá Renata

 
 

4.hod

ZSV

 

(A35)

přesun <<

Mlateček Ivan

z 3.11. (Čt) 8.hod

 

4.hod

CJ

   

odpadá

 

(PL)

O8.B

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

 

4.hod

A1

a11

(A36)

změna

Grecmanová Jitka

 
 

4.hod

A1

a12

(A36)

spojí

Grecmanová Jitka

(BC)

 

Zpracováno v systému Bakaláři