Suplování:   Středa 16.11.2016

datum výpisu: 16.11.2016 (11:05)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

1.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Pechová Ilona

(MM)

 

5.hod

F

 

(A23)

supluje

Nevlud Pavel

(SH)

 

6.hod

CJ

 

(A06)

supluje

Valoušková Barbora

(SH)

O2.A

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

IVT

IVT1

(B31)

změna

Fišová Petra

 
 

1.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(ST)

 

2.hod

IVT

IVT1

(B31)

změna

Fišová Petra

 
 

2.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(ST)

 

6.hod

F

Fp1

 

odpadá

 

(KH)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Hájková Ivanka

z 6.hod

 

1.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(CV)

 

1.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(RD)

 

2.hod

A1

VV2

(A02)

spojí

Moudrá Renata

(CV)

 

2.hod

A1

a12

(A02)

změna

Moudrá Renata

 
 

4.hod

A1

 

(A02)

supluje

Grecmanová Jitka

(SH)

 

5.hod

D

 

(A02)

výměna <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 15.11. (Út) 1.hod

 

5.hod

M

   

výměna >>

 

na 15.11. (Út) 1.hod

 

6.hod

CH

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

3.hod

VDT

VDT1

(B31)

změna

Fišová Petra

 
 

3.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(ST)

 

4.hod

VDT

VDT1

(B31)

změna

Fišová Petra

 
 

4.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(ST)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

6.hod

CH

 

(A31)

supluje

Svobodová Gabriela

(JU)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.- 7. hod exkurze

O5.B

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

CH

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

N2

n21

(A03)

změna

Vanča Jaromír

 
 

3.hod

CH

 

(A31)

přesun <<

Hájková Ivanka

z 1.hod

 

3.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

3.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(CV)

 

4.hod

Z

 

(A25)

přesun <<

Mrňková Lenka

z 15.11. (Út) 8.hod

 

4.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

4.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(CV)

 

6.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Přibylová Petra

(RD)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

N2

n21

(A03)

spojí

Vanča Jaromír

(AM)

 

3.hod

BI

VV

(B26)

supluje

Vašíček Jaroslav

(DO)

 

3.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

4.hod

TSP

VV

(A03)

supluje

Bálintová Zuzana

(DO)

 

4.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

5.hod

CJ

Č1

(A27)

supluje

Haluza Jakub

(DO)

 

5.hod

CJ

M2

(A27)

spojí

Haluza Jakub

(PU)

 

6.hod

CJ

Č2

(A27)

supluje

Haluza Jakub

(DO)

 

6.hod

CJ

M1

(A27)

spojí

Haluza Jakub

(PU)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

2.hod

A1

a12

(A13)

supluje

Hádrová Lenka

(MM)

 

5.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(JU)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

0.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SH)

 

3.hod

F

 

(A21)

supluje

Škvařil Luděk

(RA)

 

4.hod

M

 

(A28)

supluje

Rašková Hana

(OH)

3.B

4.hod

CJ

 

(A06)

supluje

Chaloupková Helena

(PU)

 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

4.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Pechová Ilona

(RD)

 

5.hod

VDT

VDT2

(B21)

přesun <<

Střídecký František

z 7.hod

 

5.hod

IT

IT1

(B31)

přesun <<

Marek Michal

z 7.hod

 

7.hod

VDT

VDT2

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

IT

IT1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

3.hod

CJ

 

(A26)

supluje

Sadílková Zdeňka

(SB)

 

4.hod

FS2

4FS2

(A21)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

4.hod

FS2

4FS2

(A21)

supluje

Šišková Jana

(SB)

O8.B

4.hod

FS2

4FS2

(A21)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři