Suplování:   Pondělí 19.12.2016

datum výpisu: 19.12.2016 (8:54)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

CJ

 

(A36)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

2.hod

M

 

(A02)

změna

Škvařil Luděk

 
 

4.hod

M

 

(A11)

změna

Škvařil Luděk

 
 

5.hod

A1

a12

(B23)

změna

Hádrová Lenka

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod divadlo

O1.B

2.hod

A1

a11

(A36)

změna

Marek Michal

 
 

2.hod

AK

ak2

(A01)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod divadlo

O2.A

1.hod

BI

 

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(LA)

 

2.hod

CH

 

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(DM)

 

4.hod

M

 

(A13)

změna

Fišová Petra

 
 

5.hod

D

 

(A18)

přesun <<

Divišová Kateřina

z 7.hod

 

6.hod

CJ

   

odpadá

 

(CH)

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

3. hod divadlo

O2.B

1.hod

A1

a11

(A34)

změna

Pechová Ilona

 
 

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

5.hod

D

 

(A11)

supluje

Oříšková Hana

(MR)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod divadlo

O3.A

2.hod

CJ

 

(B25)

supluje

Valoušková Barbora

(LA)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(MR)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

6.- 8., 10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

A1

a11

(A15)

změna

Moudrá Renata

 
 

3.hod

CJ

 

(B25)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

4.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Šromová Jana

(SH)

 

4.hod

HV

HV

(A35)

změna

Juráková Ivana

 
 

5.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Šromová Jana

(SH)

 

5.hod

HV

HV

(A35)

změna

Juráková Ivana

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

2.hod

CJ

Č2

(A16)

změna

Juráková Ivana

 
 

3.hod

A1

a11

(A34)

změna

Pechová Ilona

 
 

4.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Šromová Jana

(SH)

 

4.hod

HV

HV

(A35)

změna

Juráková Ivana

 
 

5.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Šromová Jana

(SH)

 

5.hod

HV

HV

(A35)

změna

Juráková Ivana

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

CJ

 

(B25)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

3.hod

FR

f21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(BM)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

3.hod

FR

f21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(BM)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

BI

 

(A24)

změna

Ciková Veronika

 
 

5.hod

A1

a11

(B17)

změna

Moudrá Renata

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

BI

 

(A11)

supluje

Vašíček Jaroslav

(KO)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

5.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Schwartzhoff Steven

(GM)

 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 8. hod exkurze

3.A

1.hod

RA1

3ra1

(A11)

supluje

Becková Eva

(GM)

 

2.hod

IT

IT2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(GM)

 

3.hod

IT

IT1

(B31)

spojí

Fišová Petra

(GM)

 

4.hod

A1

a12

(B25)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

 

7., 8., 10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

0.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SH)

 

1.hod

RA1

3ra1

(A11)

supluje

Becková Eva

(GM)

 

3.hod

F

 

(B23)

supluje

Šubert Radim

(CH)

 

4.hod

M

Č1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(CH)

 

5.hod

M

Č2

(A31)

spojí

Průšová Anna

(CH)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

4.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Salajová Alena

(KR)

 

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

4.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Salajová Alena

(KR)

 

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

5.hod

CJ

 

(A27)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

7., 8., 10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

2.hod

CJ

 

(A37)

supluje

Sadílková Zdeňka

(SH)

 

5.hod

N2

n21

(A37)

přesun <<

Vanča Jaromír

z 6.hod

 

5.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

6.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

6.hod

N2

n21

 

přesun >>

 

na 5.hod

4.B

1.hod

M

 

(A38)

supluje

Přikrylová Dita

(CH)

 

3.hod

ZSV

 

(A11)

změna

Mlateček Ivan

 
 

4.hod

A1

a11

(B15)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

4.hod

A1

a12

(B17)

změna

Pechová Ilona

 

O8.A

1.hod

TV

chl

 

odpadá

 

(SR)

 

2.hod

TV

chl

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

5.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

4.hod

A1

a11

(B12)

supluje

Schwartzhoff Steven

(GM)

 

5.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

5.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři