Suplování:   Úterý 20.12.2016

datum výpisu: 20.12.2016 (8:17)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

A1

a11

(B34)

změna

Marek Michal

 
 

2.hod

A1

a12

(B34)

spojí

Marek Michal

(HD)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

M

 

(A38)

supluje

Doleželová Marcela

(JU)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

CH

 

(A34)

supluje

Doleželová Marcela

(JU)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

A1

a11

(A06)

spojí

Moudrá Renata

(BC)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

3.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Vašíček Jaroslav

z 5.hod

 

3.hod

CJ

   

odpadá

 

(PS)

 

5.hod

BI

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

CJ

 

(A26)

supluje

Hájková Ivanka

(PP)

 

3.hod

A1

a11

(A26)

spojí

Jiříčková Pavla

(PP)

 

3.hod

A1

a12

(A26)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

3.hod

BI

 

(B34)

supluje

Romášek Marek

(HD)

1.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

2.hod

A1

a11

(A27)

změna

Ropová Denisa

 
 

2.hod

A1

a12

(A27)

spojí

Ropová Denisa

(PP)

 

3.hod

CH

 

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(SJ)

 

4.hod

FR

f21

(B17)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

5.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Šromová Jana

(SH)

 

6.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Šromová Jana

(SH)

O5.B

4.hod

FR

f21

(B17)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

5.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Šromová Jana

(SH)

 

5.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

6.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Šromová Jana

(SH)

 

6.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

3.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Valoušková Barbora

(HJ)

 

5.hod

AS1

2As1

 

odpadá

 

(BC)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

5.hod

AS1

2As1

 

odpadá

 

(BC)

 

6.hod

CJ

   

odpadá

 

(DO)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

0.- 7. hod exkurze

O6.B

2.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

3.hod

M

Č1

(A28)

spojí

Jančíková Marie

(JU)

 

3.hod

M

M2

(A28)

změna

Jančíková Marie

 
 

4.hod

M

Č2

(A28)

spojí

Jančíková Marie

(JU)

 

5.hod

AS1

2As1

 

odpadá

 

(BC)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

SPV2

3SV2

(A13)

supluje

Vanča Jaromír

(HJ)

 

2.hod

FJ2

3FJ2

(B17)

supluje

Jiříčková Pavla

(BM)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

SPV2

3SV2

(A13)

supluje

Vanča Jaromír

(HJ)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

FJ2

3FJ2

(B17)

supluje

Jiříčková Pavla

(BM)

 

3.hod

FR

f21

(B17)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

4.hod

M

Č1

(A26)

spojí

Rašková Hana

(PS)

 

5.hod

M

Č2

(A26)

spojí

Rašková Hana

(PS)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

SPV2

3SV2

(A13)

supluje

Vanča Jaromír

(HJ)

 

2.hod

FJ2

3FJ2

(B17)

supluje

Jiříčková Pavla

(BM)

 

3.hod

FR

f21

(B17)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

4.hod

CH

 

(A27)

supluje

Doleželová Marcela

(PD)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

2.hod

BS3

4BS3

(B25)

supluje

Romášek Marek

(LA)

 

5.hod

RU

r21

(A38)

spojí

Nečasová Jelena

(KR)

 

5.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(SJ)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

3.hod

ZSV

 

(A38)

supluje

Mlateček Ivan

(PD)

 

5.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(SJ)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

1.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

1.hod

N2

n21

(B23)

supluje

Vanča Jaromír

(AM)

 

1.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

1.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(SJ)

 

2.hod

BS3

4BS3

(B25)

supluje

Romášek Marek

(LA)

 

3.hod

A1

a11

(A37)

spojí

Moudrá Renata

(BC)

 

3.hod

A1

a12

(A37)

změna

Moudrá Renata

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

1.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

1.hod

N2

n21

(B23)

supluje

Vanča Jaromír

(AM)

 

1.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

1.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(SJ)

 

4.hod

A1

a11

(A36)

změna

Grecmanová Jitka

 
 

4.hod

A1

a12

(A36)

spojí

Grecmanová Jitka

(BC)

 

5.hod

M

 

(A36)

supluje

Nevlud Pavel

(HJ)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři