Suplování:   Středa 21.12.2016

datum výpisu: 21.12.2016 (8:30)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

Z

Dív

(A05)

supluje

Mrňková Lenka

(SR)

O1.B

3.hod

BI

 

(B23)

supluje

Vašíček Jaroslav

(LA)

 

4.hod

TV

Dív

(TvK)

změna

Mlateček Ivan

 
 

4.hod

BI

Chl

(A03)

změna

Vašíček Jaroslav

 
 

5.hod

VV

 

(A15)

supluje

Šromová Jana

(SH)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Ambrožová Jana

(KR)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Ambrožová Jana

(KR)

 

4.hod

F

 

(B25)

supluje

Krahulcová Iveta

(SH)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

4.hod

RU

r21

(A06)

spojí

Ambrožová Jana

(NJ)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

4.hod

N2

n21

(A06)

změna

Ambrožová Jana

 
 

4.hod

RU

r21

(A06)

spojí

Ambrožová Jana

(NJ)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

5.hod

F

Fp1

 

odpadá

 

(SB)

 

6. hod oběd

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

RU

r21

(A03)

spojí

Ambrožová Jana

(NJ)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

N2

n21

(A03)

změna

Ambrožová Jana

 
 

2.hod

RU

r21

(A03)

spojí

Ambrožová Jana

(NJ)

 

3.hod

VV

VV

(Aula)

supluje

Šromová Jana

(DO)

 

4.hod

VV

VV

(Aula)

supluje

Šromová Jana

(DO)

 

5.hod

M

Č1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(DO)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

RU

r21

(A26)

supluje

Kolařík Tomáš

(NJ)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

0.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SH)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

BI

 

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(SR)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2., 3. hod divadlo

O7.B

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4., 5. hod divadlo

4.A

3.hod

F

 

(A21)

supluje

Škvařil Luděk

(SB)

 

4.hod

FS2

4FS2

(A11)

spojí

Kolařík Tomáš

(SB)

 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

4.hod

FS2

4FS2

(A11)

spojí

Kolařík Tomáš

(SB)

 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

4.hod

FS2

4FS2

(A11)

spojí

Kolařík Tomáš

(SB)

 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři