Suplování:   Úterý 24.1.2017

datum výpisu: 23.1.2017 (10:56)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

D

 

(A18)

supluje

Salajová Alena

(DI)

O1.B

2.hod

HV

 

(A28)

změna

Juráková Ivana

 
 

3.hod

M

 

(A26)

supluje

Rašková Hana

(DI)

O2.A

3.hod

BI

 

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(CV)

 

4.hod

CJ

 

(A04)

supluje

Valoušková Barbora

(CV)

O3.A

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 6. hod exkurze

O3.B

1.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Vašíček Jaroslav

z 5.hod

 

1.hod

D

   

odpadá

 

(AI)

 

6.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Přibylová Petra

(RD)

 

5. hod oběd

O4.A

4.hod

M

 

(A36)

supluje

Matoušek Lukáš

(RM)

O4.B

1.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(DL)

 

2.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Fišová Petra

(DL)

1.A

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

1.B

5.hod

M

 

(A31)

supluje

Průšová Anna

(NK)

 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(SG)

O5.A

0.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

 

2.hod

A1

a11

(B13)

supluje

Becková Eva

(RD)

O5.B

0.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

 

3.hod

CJ

 

(A24)

přesun <<

Valoušková Barbora

z 27.1. (Pá) 5.hod

 

3.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

2.A

1.hod

M

 

(A36)

supluje

Rašková Hana

(CV)

 

5.hod

AS1

2aS1

 

odpadá

 

(RM)

2.B

3.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Pechová Ilona

(RD)

 

5.hod

AS1

2aS1

 

odpadá

 

(RM)

 

6.hod

CJ

 

(B23)

supluje

Haluza Jakub

(DO)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

0.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

 

3.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Schwartzhoff Steven

(RM)

 

5.hod

BC1

2bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

5.hod

AS1

2aS1

 

odpadá

 

(RM)

O6.B

5.hod

BC1

2bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

5.hod

AS1

2aS1

 

odpadá

 

(RM)

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(NK)

3.A

0.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

 

1.hod

RA1

3Ra1

 

odpadá

 

(RD)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

7.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(RM)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

3.B

0.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

 

1.hod

RA1

3Ra1

 

odpadá

 

(RD)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

3.hod

VDT

VDT1

(B31)

supluje

Fišová Petra

(DL)

 

4.hod

VDT

VDT2

(B31)

supluje

Střídecký František

(DL)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

O7.A

1.hod

RA1

3RA1

 

odpadá

 

(RM)

 

2.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(NK)

 

3.hod

SP

s21

(A35)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(AI)

 

7.hod

VDT

VDT1

 

odpadá

 

(DL)

 

8.hod

VDT

VDT2

 

odpadá

 

(DL)

 

9.hod

ZSV

   

odpadá

 

(NK)

O7.B

1.hod

RA1

3RA1

 

odpadá

 

(RM)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(NK)

 

3.hod

SP

s21

(A35)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(AI)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

4.A

1.hod

A1

a12

(A37)

spojí

Marek Michal

(JI)

 

6.hod

IV

4IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

6.hod

RA1

4RA1

 

odpadá

 

(RM)

 

7.hod

BC1

4bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(DO)

4.B

2.hod

BS3

4bs3

 

odpadá

 

(SR)

 

6.hod

RA1

4RA1

 

odpadá

 

(RM)

 

7.hod

BC1

4bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

8.hod

PrB

PRB

 

odpadá

 

(SR)

O8.A

6.hod

IV

4IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

6.hod

RA1

4RA1

 

odpadá

 

(RM)

 

6.hod

BC1

4BC1

 

odpadá

 

(SG)

O8.B

2.hod

BS3

4bs3

 

odpadá

 

(SR)

 

4.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(RD)

 

6.hod

RA1

4RA1

 

odpadá

 

(RM)

 

6.hod

BC1

4BC1

 

odpadá

 

(SG)

 

Zpracováno v systému Bakaláři