Suplování:   Středa 25.1.2017

datum výpisu: 23.1.2017 (10:08)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SR)

O2.A

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

4.hod

A1

a12

(A01)

změna

Moudrá Renata

 
 

4.hod

A1

a11

(A01)

spojí

Moudrá Renata

(BC)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

A1

a11

(A13)

změna

Ropová Denisa

 
 

1.hod

A1

VV1

(A13)

spojí

Ropová Denisa

(CV)

 

2.hod

A1

a12

(A13)

změna

Moudrá Renata

 
 

2.hod

A1

VV2

(A13)

spojí

Moudrá Renata

(CV)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

6.hod

Z

   

přesun >>

 

na 23.1. (Po) 7.hod

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(SR)

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(SR)

1.B

3.hod

Z

 

(A01)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

3.hod

CH

 

(A31)

supluje

Svobodová Gabriela

(PE)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

N2

n21

(A18)

spojí

Ambrožová Jana

(VA)

 

3.hod

CH

VV

(A33)

supluje

Hájková Ivanka

(CV)

 

4.hod

M

VV

(A37)

supluje

Nevlud Pavel

(CV)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

N2

n21

(A18)

změna

Ambrožová Jana

 
 

3.hod

HV

VV

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(DO)

 

4.hod

HV

VV

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(DO)

 

5.hod

CJ

Č1

(A27)

supluje

Haluza Jakub

(DO)

 

6.hod

CJ

Č2

(A27)

supluje

Haluza Jakub

(DO)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

2.hod

D

 

(B34)

změna

Salajová Alena

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

3.hod

M

 

(A26)

změna

Jančíková Marie

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod přednáška

3.A

6.hod

N2

n22

 

odpadá

 

(VA)

3.B

2.hod

ZSV

 

(B23)

supluje

Svozilová Helena

(SR)

 

6.hod

N2

n22

 

odpadá

 

(VA)

 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

3.hod

A1

a11

(B13)

supluje

Ropová Denisa

(BC)

 

4.hod

CJ

 

(A18)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(NK)

 

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(VA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

4.hod

ZS2

4ZS2

(A38)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

4.hod

ZS2

4ZS2

(A38)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(NK)

 

5.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(BC)

O8.B

4.hod

ZS2

4ZS2

(A38)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

ZSV

 

(A36)

supluje

Mlateček Ivan

(NK)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři