Suplování:   Čtvrtek 2.2.2017

datum výpisu: 31.1.2017 (12:19)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Přibylová Petra

(HD)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

2.hod

CH

 

(B34)

supluje

Doleželová Marcela

(OH)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

5.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(DL)

 

3.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(DL)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

TV

Dív

(TvL)

supluje

Vašíček Jaroslav

(SR)

 

2.hod

TV

Dív

(TvL)

supluje

Vašíček Jaroslav

(SR)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

CJ

 

(A27)

supluje

Haluza Jakub

(DO)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

CH

VV

(A26)

spojí

Svobodová Gabriela

(DO)

 

4.hod

Z

VV

(A05)

spojí

Kolařík Tomáš

(DO)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

3.hod

CH

VV

(A26)

spojí

Svobodová Gabriela

(DO)

 

3.hod

CH

HV

(A26)

supluje

Svobodová Gabriela

(PD)

 

4.hod

Z

VV

(A05)

spojí

Kolařík Tomáš

(DO)

 

4.hod

Z

HV

(A05)

supluje

Kolařík Tomáš

(PD)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

F

 

(A28)

supluje

Škvařil Luděk

(OH)

 

5.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(HD)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2., 3. hod divadlo

3.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2., 3. hod divadlo

O7.A

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2., 3. hod divadlo

O7.B

1.hod

A1

a11

(A27)

supluje

Becková Eva

(HD)

 

5.hod

CH

 

(A31)

supluje

Doleželová Marcela

(PD)

 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2., 3. hod divadlo

4.A

1.hod

IV

4IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

2.hod

CJ

 

(A37)

supluje

Sadílková Zdeňka

(PD)

 

5.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

4.hod

BI

 

(A26)

supluje

Lakomá Šárka

(SR)

 

5.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

1.hod

IV

4IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

3.hod

CJ

M2

(A35)

spojí

Pavlíková Lucie

(KH)

 

4.hod

M

Č2

(A38)

spojí

Krahulcová Iveta

(PL)

 

5.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

5.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři