Suplování:   Středa 29.3.2017

datum výpisu: 28.3.2017 (10:47)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SR)

O1.B

3.hod

M

 

(A06)

výměna <<

Tomášková Petra

z 28.3. (Út) 4.hod

 

3.hod

BI

   

výměna >>

 

na 28.3. (Út) 4.hod

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

A1

ak2

(A11)

spojí

Mekysková Lenka

(SW)

 

2.hod

A1

a12

(A01)

změna

Mekysková Lenka

 
 

2.hod

A1

ak1

(A01)

spojí

Mekysková Lenka

(SW)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

6.hod

AK

ak2

 

odpadá

 

(SW)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 6. hod exkurze

O3.B

1.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(RD)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

2.hod

PR

 

(A11)

supluje

Hádrová Lenka

(KO)

 

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(SR)

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(SR)

1.A

4.hod

SP

s21

(A04)

supluje

Salajová Alena

(AI)

1.B

3.hod

CH

 

(A13)

supluje

Svobodová Gabriela

(KO)

 

4.hod

SP

s21

(A04)

supluje

Salajová Alena

(AI)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

SP

s21

(A13)

spojí

Ambrožová Jana

(AI)

 

6.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(RD)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

N2

n21

(A13)

změna

Ambrožová Jana

 
 

2.hod

SP

s21

(A13)

spojí

Ambrožová Jana

(AI)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

F

 

(A26)

supluje

Jančíková Marie

(PS)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.- 6. hod exkurze

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

0.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

ZSV

 

(A13)

přesun <<

Svozilová Helena

z 0.hod

 

5.hod

CJ

   

odpadá

 

(PS)

 

6.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

3.B

2.hod

ZSV

 

(B23)

přesun <<

Svozilová Helena

z 9.hod

 

2.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

 

6.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

9.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.- 6. hod exkurze

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

4.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Pechová Ilona

(RD)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(NK)

 

4.hod

RA2

4RA2

 

odpadá

 

(SW)

 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

4.hod

RA2

4RA2

 

odpadá

 

(SW)

 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

4.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(NK)

 

4.hod

RA2

4RA2

 

odpadá

 

(SW)

 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

4.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

ZSV

 

(B25)

výměna <<

Mlateček Ivan

z 28.3. (Út) 5.hod

 

6.hod

BI

   

výměna >>

 

na 28.3. (Út) 5.hod

O8.B

4.hod

RA2

4RA2

 

odpadá

 

(SW)

 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

4.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

ZSV

 

(A36)

supluje

Mlateček Ivan

(NK)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři