Suplování:   Úterý 11.4.2017

datum výpisu: 10.4.2017 (9:14)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

A1

a12

(A05)

supluje

Romášek Marek

(HD)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

HV

 

(B25)

změna

Juráková Ivana

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

3.hod

CH

 

(A36)

supluje

Doleželová Marcela

(CV)

 

4.hod

VV

 

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(CV)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(FP)

 

1.hod

VDT

VDT2

(B31)

změna

Dopita Lukáš

 
 

2.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(FP)

 

2.hod

VDT

VDT2

(B31)

změna

Dopita Lukáš

 
 

3.hod

HV

 

(A13)

supluje

Becková Eva

(HD)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

4.hod

ZSV

 

(A31)

supluje

Haluza Jakub

(NK)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

4.hod

N2

n21

(B13)

supluje

Pavlíková Lucie

(VA)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

ZSV

 

(B25)

supluje

Haluza Jakub

(CV)

 

4.hod

A1

 

(A03)

supluje

Moudrá Renata

(FP)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

4.hod

ZSV

 

(A02)

supluje

Schwartzhoff Steven

(SH)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

3.hod

M

Č1

(A25)

spojí

Jančíková Marie

(JU)

 

4.hod

CJ

M1

(A13)

spojí

Juráková Ivana

(JA)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SC)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SC)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(NK)

 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SC)

 

4.hod

CJ

M2

(A16)

spojí

Pospíšil Aleš

(RA)

 

5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(NK)

 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SC)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

1.- 4. hod studijní volno

 

5.- 10. hod maturitní zkoušky

4.B

1.- 4. hod studijní volno

 

5.- 8. hod maturitní zkoušky

O8.A

1.- 4. hod studijní volno

 

5.- 8. hod maturitní zkoušky

O8.B

1.- 4. hod studijní volno

 

5.- 8. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři