Suplování:   Úterý 2.5.2017

datum výpisu: 27.4.2017 (15:07)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

M

 

(A05)

supluje

Matoušek Lukáš

(SV)

 

4.hod

BI

 

(A18)

supluje

Lakomá Šárka

(DI)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

3.hod

CJ

 

(A18)

supluje

Valoušková Barbora

(DI)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

2.hod

M

 

(A03)

supluje

Krahulcová Iveta

(ML)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

5.hod

CJ

 

(A11)

supluje

Pavlíková Lucie

(HN)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

4.hod

CH

 

(A03)

změna

Hájková Ivanka

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

CJ

 

(A13)

změna

Přibylová Petra

 
 

3.hod

A1

a12

(B12)

supluje

Schwartzhoff Steven

(JI)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Svobodová Radka

(MU)

 

2.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Svobodová Radka

(MU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

2.hod

A1

 

(A13)

supluje

Matoušek Lukáš

(SG)

 

3.hod

D

 

(A06)

změna

Chaloupková Helena

 
 

4.hod

ZSV

 

(A01)

změna

Haluza Jakub

 
 

5.hod

ZSV

 

(A04)

supluje

Haluza Jakub

(PU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

CJ

 

(A04)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

CJ

 

(A11)

změna

Valoušková Barbora

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

BI

 

(B25)

změna

Vašíček Jaroslav

 
 

4.hod

D

 

(A04)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SB)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

A1

a11

(B03)

změna

Mekysková Lenka

 
 

5.hod

BC1

2bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

3.hod

M

M2

(A03)

změna

Jančíková Marie

 
 

5.hod

BC1

2bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

MS1

3MS1

(A02)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

CHS2

3CH2

(A15)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

FS2

3FS2

(A21)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

3.hod

ZSV

 

(A21)

supluje

Svozilová Helena

(SV)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

0.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

exkurze Kosíř

 

1.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

exkurze Kosíř

 

1.hod

MS1

3MS1

(A02)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

CHS2

3CH2

(A15)

změna

Hájková Ivanka

 
 

5.hod

A1

 

(A06)

supluje

Přibylová Petra

(SB)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

0.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

exkurze Kosíř

 

1.hod

MS1

3MS1

(A02)

změna

Šišková Jana

 
 

1.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

exkurze Kosíř

 

2.hod

CHS2

3CH2

(A15)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

FS2

3FS2

(A21)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

3.hod

SP

s21

(A16)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

0.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

exkurze Kosíř

 

1.hod

MS1

3MS1

(A02)

změna

Šišková Jana

 
 

1.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

exkurze Kosíř

 

2.hod

CHS2

3CH2

(A15)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

FS2

3FS2

(A21)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

3.hod

SP

s21

(A16)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

3.hod

A1

n21

(A01)

supluje

Moudrá Renata

(VA)

 

4.hod

A1

 

(A27)

supluje

Moudrá Renata

(HN)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

1.- 10. hod maturitní zkoušky

4.B

1.- 8. hod maturitní zkoušky

O8.A

1.- 8. hod maturitní zkoušky

O8.B

1.- 8. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři