Suplování:   Pondělí 22.5.2017

datum výpisu: 18.5.2017 (11:58)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

M

 

(A06)

supluje

Tomášková Petra

(NP)

 

4.hod

AK

 

(A06)

supluje

Schwartzhoff Steven

(HN)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

TV

 

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(LA)

 

2.hod

CH

 

(A25)

změna

Doleželová Marcela

 
 

3.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(KL)

 

4.hod

BI

 

(B31)

supluje

Lakomá Šárka

(KH)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

A1

Č2

(A03)

spojí

Pechová Ilona

(HN)

 

2.hod

A1

Č1

(A27)

spojí

Pechová Ilona

(HN)

 

3.hod

M

 

(A03)

supluje

Tomášková Petra

(DM)

 

4.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(KL)

 

4.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(KO)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

IVT

 

(B31)

supluje

Dopita Jaroslav

(KH)

 

2.hod

D

 

(B25)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(LA)

 

3.hod

SP

n21

(A01)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(PL)

 

3.hod

RU

r21

(B34)

spojí

Ropová Denisa

(KR)

 

3.hod

SP

s21

(A01)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

Z

 

(B25)

supluje

Tomášková Petra

(PS)

 

2.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Schwartzhoff Steven

(MD)

 

3.hod

SP

n21

(A01)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(PL)

 

3.hod

RU

r21

(B34)

spojí

Ropová Denisa

(KR)

 

3.hod

SP

s22

(B34)

supluje

Ropová Denisa

(SJ)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

SP

s21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(SJ)

 

2.hod

TV

 

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(MT)

 

3.hod

A1

a12

(A02)

spojí

Přibylová Petra

(JI)

 

6.- 8., 10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

3.hod

F

 

(A28)

změna

Šišková Jana

 
 

4.hod

BI

a11

(A28)

supluje

Romášek Marek

(MT)

 

4.hod

BI

a12

(A28)

spojí

Romášek Marek

(MD)

 

5., 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

A1

a12

(A06)

spojí

Moudrá Renata

(MT)

 

3.hod

IVT

 

(B31)

supluje

Střídecký František

(HN)

 

4.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Ciková Veronika

(SH)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

M

Č1

(A26)

spojí

Průšová Anna

(JU)

 

1.hod

M

M1

(A26)

změna

Průšová Anna

 
 

2.hod

M

Č2

(A02)

spojí

Průšová Anna

(JU)

 

2.hod

M

M2

(A02)

změna

Průšová Anna

 
 

3.hod

BI

a11

(A05)

supluje

Ciková Veronika

(PE)

 

3.hod

BI

a12

(A05)

spojí

Ciková Veronika

(MT)

 

4.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Ciková Veronika

(SH)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

A1

 

(A04)

supluje

Přibylová Petra

(SA)

 

2.hod

M

 

(A04)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

3.hod

RU

r21

(B15)

supluje

Havlík Vratislav

(NJ)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

CH

 

(A24)

změna

Hájková Ivanka

 
 

3.hod

RU

r21

(B15)

supluje

Havlík Vratislav

(NJ)

 

4.hod

ZSV

IVT2

(A11)

spojí

Hádrová Lenka

(SB)

 

4.hod

ZSV

Č1

(A11)

supluje

Hádrová Lenka

(VB)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

0.hod

BC1

2BC1

(B23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

F

 

(A13)

supluje

Škvařil Luděk

(PD)

 

4.hod

Z

 

(A04)

supluje

Tomášková Petra

(OH)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

0.hod

BC1

2BC1

(B23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

3.hod

M

 

(A27)

změna

Průšová Anna

 
 

4.hod

CH

 

(B23)

supluje

Doleželová Marcela

(VJ)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

2.hod

M

s21

(A26)

supluje

Jančíková Marie

(SJ)

 

3.hod

M

Č1

(A18)

spojí

Jančíková Marie

(PS)

 

3.hod

M

M2

(A18)

změna

Jančíková Marie

 
 

4.hod

M

Č2

(B25)

spojí

Jančíková Marie

(PS)

 

4.hod

M

M1

(B25)

změna

Jančíková Marie

 
 

5., 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

CH

 

(A02)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

M

s21

(A26)

supluje

Jančíková Marie

(SJ)

 

2.hod

M

r21

(A26)

spojí

Jančíková Marie

(KR)

 

3.hod

F

 

(A04)

supluje

Dopita Jaroslav

(JU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

10., 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 8. hod sportovní kurz

3.B

0.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SH)

 

2.hod

CH

 

(A24)

změna

Hájková Ivanka

 
 

3.hod

BI

 

(B23)

supluje

Romášek Marek

(CH)

 

4.hod

M

Č1

(A03)

spojí

Průšová Anna

(CH)

 

4.hod

M

M2

(A03)

změna

Průšová Anna

 
 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

M

 

(A18)

supluje

Rašková Hana

(PS)

 

4.hod

RU

r21

(A27)

spojí

Havlík Vratislav

(KR)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

D

 

(A01)

supluje

Oříšková Hana

(KH)

 

4.hod

N2

n21

(A27)

supluje

Havlík Vratislav

(VA)

 

4.hod

RU

r21

(A27)

spojí

Havlík Vratislav

(KR)

 

5.- 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři