Suplování:   Úterý 23.5.2017

datum výpisu: 19.5.2017 (14:21)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

M

a11

(A05)

spojí

Škvařil Luděk

(MM)

 

2.hod

M

a12

(A05)

supluje

Škvařil Luděk

(HD)

 

3.hod

AK

 

(A05)

supluje

Schwartzhoff Steven

(PL)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

M

 

(A06)

supluje

Průšová Anna

(VB)

 

2.hod

HV

 

(B25)

změna

Juráková Ivana

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

2.hod

D

 

(A18)

supluje

Divišová Kateřina

(ML)

 

3.hod

OV

 

(A25)

supluje

Ambrožová Jana

(CV)

 

4.hod

F

 

(A26)

supluje

Dopita Jaroslav

(CV)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

2.hod

M

a12

(A04)

spojí

Tomášková Petra

(PE)

 

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

A1

a11

(A06)

spojí

Moudrá Renata

(BC)

 

4.hod

D

 

(A01)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(HA)

 

5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

M

 

(A02)

supluje

Šišková Jana

(ST)

 

3.hod

M

 

(A02)

supluje

Střídecký František

(PS)

 

4.hod

A1

 

(A04)

supluje

Schwartzhoff Steven

(KH)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.- 8. hod exkurze

O4.B

1.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Dopita Jaroslav

(DL)

 

2.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Dopita Jaroslav

(DL)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Klíč Bronislav

(MU)

 

2.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Klíč Bronislav

(MU)

 

3.hod

M

 

(A04)

supluje

Šišková Jana

(HN)

 

4.hod

F

 

(B23)

supluje

Škvařil Luděk

(NP)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2.- 4. hod sportovní akce

O5.A

1.hod

D

 

(B23)

supluje

Vanča Jaromír

(SA)

 

2.hod

A1

a11

(A03)

spojí

Přibylová Petra

(RD)

 

2.hod

A1

a12

(A03)

změna

Přibylová Petra

 
 

3.hod

BI

 

(B25)

supluje

Vašíček Jaroslav

(SJ)

 

0., 5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

0., 5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

BI

 

(A26)

supluje

Ciková Veronika

(VB)

 

3.hod

D

 

(B34)

supluje

Oříšková Hana

(HJ)

 

4.hod

Z

 

(A05)

supluje

Havlík Vratislav

(PD)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

BI

 

(A25)

změna

Vašíček Jaroslav

 
 

3.hod

A1

a11

(A28)

změna

Ropová Denisa

 
 

3.hod

A1

a12

(A28)

spojí

Ropová Denisa

(MT)

 

4.hod

CJ

 

(A27)

supluje

Dolečková Alena

(SB)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

M

 

(A28)

změna

Jančíková Marie

 
 

2.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

2.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Havlík Vratislav

(PL)

 

3.hod

A1

a11

(A27)

změna

Mekysková Lenka

 
 

3.hod

A1

a12

(A27)

spojí

Mekysková Lenka

(RM)

 

4.hod

CJ

 

(A02)

supluje

Přibylová Petra

(SH)

 

0., 5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

ZSV

 

(A13)

supluje

Nečasová Jelena

(NP)

 

2.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

2.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Havlík Vratislav

(PL)

 

3.hod

M

Č1

(A03)

spojí

Jančíková Marie

(JU)

 

3.hod

M

M2

(A03)

změna

Jančíková Marie

 
 

4.hod

M

Č2

(A13)

spojí

Jančíková Marie

(JU)

 

4.hod

M

M1

(A13)

změna

Jančíková Marie

 
 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

RA1

3Ra1

(A02)

spojí

Schwartzhoff Steven

(RD)

 

1.hod

RA1

3rA1

(A02)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

supluje

Ambrožová Jana

(HJ)

 

2.hod

M

3CH2

(A01)

supluje

Rašková Hana

(HA)

 

2.hod

AS2

3FS2

(A28)

spojí

Schwartzhoff Steven

(SB)

 

3.hod

F

 

(A23)

změna

Škvařil Luděk

 
 

4.hod

RA1

 

(B25)

supluje

Mekysková Lenka

(VJ)

 

0., 5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

0.hod

BC1

3bc1

(B25)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

RA1

3Ra1

(A02)

spojí

Schwartzhoff Steven

(RD)

 

1.hod

A1

3bc1

(A27)

supluje

Berard Marion

(SG)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

supluje

Ambrožová Jana

(HJ)

 

2.hod

M

3CH2

(A01)

supluje

Rašková Hana

(HA)

 

4.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Marek Michal

(DL)

 

skup LAN1: 0. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

0.hod

BC1

3bc1

(B25)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

RA1

3RA1

(B03)

supluje

Přibylová Petra

(RM)

 

1.hod

RA1

3rA1

(A02)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

1.hod

A1

3bc1

(A27)

supluje

Berard Marion

(SG)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

supluje

Ambrožová Jana

(HJ)

 

2.hod

M

3CH2

(A01)

supluje

Rašková Hana

(HA)

 

2.hod

AS2

3FS2

(A28)

spojí

Schwartzhoff Steven

(SB)

 

3.hod

SP

s21

(A26)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

4.hod

M

Č1

(A28)

spojí

Rašková Hana

(PS)

 

4.hod

M

M2

(A28)

změna

Rašková Hana

 
 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

0.hod

BC1

3bc1

(B25)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

RA1

3RA1

(B03)

supluje

Přibylová Petra

(RM)

 

1.hod

RA1

3rA1

(A02)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

1.hod

A1

3bc1

(A27)

supluje

Berard Marion

(SG)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(B34)

supluje

Ambrožová Jana

(HJ)

 

2.hod

M

3CH2

(A01)

supluje

Rašková Hana

(HA)

 

2.hod

AS2

3FS2

(A28)

spojí

Schwartzhoff Steven

(SB)

 

3.hod

SP

s21

(A26)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

4.hod

D

 

(B34)

supluje

Oříšková Hana

(HN)

 

5.- 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři