Suplování:   Čtvrtek 25.5.2017

datum výpisu: 24.5.2017 (8:38)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

AK

 

(A02)

supluje

Schwartzhoff Steven

(KH)

 

2.hod

AK

a11

(A05)

spojí

Schwartzhoff Steven

(MM)

 

4.hod

A1

 

(A05)

supluje

Hádrová Lenka

(HN)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

M

Č1

(A06)

spojí

Tomášková Petra

(VB)

 

1.hod

M

M1

(A06)

změna

Tomášková Petra

 
 

2.hod

M

Č2

(A06)

spojí

Tomášková Petra

(VB)

 

2.hod

M

M2

(A06)

změna

Tomášková Petra

 
 

5., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

CJ

Č1

(A03)

supluje

Dolečková Alena

(CH)

 

2.hod

A1

a12

(A11)

změna

Mekysková Lenka

 
 

2.hod

A1

Č2

(A11)

spojí

Mekysková Lenka

(CH)

 

3.hod

F

 

(A02)

supluje

Jančíková Marie

(MU)

 

4.hod

D

 

(A18)

supluje

Divišová Kateřina

(KH)

 

5., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

3.hod

M

 

(A04)

supluje

Rašková Hana

(HN)

 

4.hod

F

 

(A02)

supluje

Jančíková Marie

(MU)

 

5., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Berard Marion

(PL)

 

1.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Ambrožová Jana

(KR)

 

2.hod

D

a11

(B17)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(BC)

 

3.hod

VV

a12

(A15)

spojí

Ciková Veronika

(MD)

 

5., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Berard Marion

(PL)

 

1.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Ambrožová Jana

(KR)

 

1.hod

SP

s22

(B12)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(SJ)

 

2.hod

CH

 

(A13)

supluje

Hájková Ivanka

(PS)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

3.hod

CH

 

(A03)

změna

Doleželová Marcela

 
 

4.hod

RU

r21

(A28)

supluje

Havlík Vratislav

(NJ)

 

4.hod

A1

n21

(A06)

supluje

Mekysková Lenka

(VA)

 

4.hod

A1

s21

(A06)

spojí

Mekysková Lenka

(SJ)

 

5., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

CH

 

(A05)

změna

Doleželová Marcela

 
 

2.hod

PR

 

(B23)

supluje

Hádrová Lenka

(RM)

 

4.hod

RU

r21

(A28)

supluje

Havlík Vratislav

(NJ)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

4.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Přibylová Petra

(MD)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2.- 4. hod sportovní akce

O5.A

3.hod

IVT

 

(B25)

supluje

Dopita Jaroslav

(SB)

 

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

CH

 

(A24)

supluje

Hájková Ivanka

(VA)

 

2.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Berard Marion

(JI)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

TV

Chl

(TvL)

spojí

Svobodová Radka

(ZV)

 

2.hod

TV

Chl

(TvL)

spojí

Svobodová Radka

(ZV)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

3.hod

M

 

(A18)

supluje

Průšová Anna

(HJ)

 

4.hod

M

 

(A27)

změna

Průšová Anna

 
 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

M

 

(A18)

supluje

Jančíková Marie

(PS)

 

3.hod

TV

HV

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(JU)

 

4.hod

CH

HV

(A03)

supluje

Doleželová Marcela

(JU)

 

5.- 7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

A1

a12

(A13)

spojí

Přibylová Petra

(MM)

 

1.hod

A1

a11

(A13)

změna

Přibylová Petra

 
 

2.hod

ZSV

 

(A03)

supluje

Ambrožová Jana

(NP)

 

3.hod

ZSV

HV

(A28)

supluje

Nečasová Jelena

(PD)

 

4.hod

TV

HV

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(PD)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

BI

 

(B23)

supluje

Vašíček Jaroslav

(OH)

 

3.hod

CH

 

(A13)

supluje

Hájková Ivanka

(PS)

 

4.hod

VDT

3SV2

(B34)

supluje

Dopita Jaroslav

(HJ)

 

4.hod

CHS2

3CH2

(A26)

změna

Hájková Ivanka

 
 

4.hod

AS2

3AS2

(A04)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

4.hod

AS2

3FS2

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(SB)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

M

 

(A01)

supluje

Průšová Anna

(SB)

 

2.hod

M

 

(A04)

změna

Průšová Anna

 
 

4.hod

VDT

3SV2

(B34)

supluje

Dopita Jaroslav

(HJ)

 

4.hod

CHS2

3CH2

(A26)

změna

Hájková Ivanka

 
 

4.hod

AS2

3AS2

(A04)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

CH

 

(B25)

změna

Doleželová Marcela

 
 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Ambrožová Jana

(KR)

 

4.hod

VDT

3SV2

(B34)

supluje

Dopita Jaroslav

(HJ)

 

4.hod

CHS2

3CH2

(A26)

změna

Hájková Ivanka

 
 

4.hod

AS2

3FS2

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(SB)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

ZSV

 

(A01)

supluje

Mlateček Ivan

(KH)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Ambrožová Jana

(KR)

 

4.hod

VDT

3SV2

(B34)

supluje

Dopita Jaroslav

(HJ)

 

4.hod

CHS2

3CH2

(A26)

změna

Hájková Ivanka

 
 

4.hod

AS2

3FS2

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(SB)

 

5.- 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři