Suplování:   Pátek 26.5.2017

datum výpisu: 24.5.2017 (16:06)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

AK

a11

(A03)

spojí

Schwartzhoff Steven

(MM)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

4.hod

M

 

(A11)

supluje

Tomášková Petra

(PE)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

BI

 

(B34)

supluje

Lakomá Šárka

(KH)

 

3.hod

Z

 

(A11)

supluje

Tomášková Petra

(LA)

 

4.hod

M

 

(A01)

supluje

Rašková Hana

(BC)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

A1

a11

(A01)

změna

Ropová Denisa

 
 

1.hod

A1

a12

(A01)

spojí

Ropová Denisa

(MD)

 

2.hod

M

 

(A01)

supluje

Střídecký František

(KH)

 

3.hod

M

Č1

(A02)

spojí

Střídecký František

(PS)

 

4.hod

M

Č2

(A02)

spojí

Střídecký František

(PS)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

3.hod

CH

 

(A04)

supluje

Doleželová Marcela

(NP)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

CH

 

(A25)

změna

Doleželová Marcela

 
 

2.hod

TV

 

(T1)

supluje

Svobodová Radka

(OH)

 

3.hod

F

 

(A25)

změna

Šišková Jana

 
 

4.hod

A1

a12

(A25)

spojí

Matoušek Lukáš

(MD)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

D

 

(A04)

supluje

Vanča Jaromír

(NP)

 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Salajová Alena

(NJ)

 

3.hod

BI

 

(B23)

supluje

Zbořilová Vendula

(HN)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

D

 

(A06)

supluje

Chaloupková Helena

(JU)

 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Salajová Alena

(NJ)

 

2.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Vanča Jaromír

(AM)

 

3.hod

M

 

(A26)

změna

Průšová Anna

 
 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

M

IVT1

(A27)

spojí

Šišková Jana

(SB)

 

1.hod

M

M2

(A27)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

M

IVT1

(A05)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

2.hod

M

Č2

(A05)

spojí

Šišková Jana

(SA)

 

3.hod

A1

IVT2

(A18)

spojí

Matoušek Lukáš

(SB)

 

3.hod

A1

Č1

(A18)

supluje

Matoušek Lukáš

(SA)

 

4.hod

D

IVT2

(B23)

supluje

Salajová Alena

(SB)

 

4.hod

D

M1

(B23)

spojí

Salajová Alena

(SI)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Valoušková Barbora

(OH)

 

2.hod

M

 

(B25)

supluje

Přikrylová Dita

(HJ)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

4.hod

CH

 

(A28)

změna

Doleželová Marcela

 
 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

4.hod

M

 

(A05)

supluje

Přikrylová Dita

(VJ)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

TV

Chl

(TvK)

spojí

Bálintová Zuzana

(KO)

 

2.hod

TV

Chl

(TvK)

spojí

Bálintová Zuzana

(KO)

 

3.hod

CH

 

(A13)

supluje

Svobodová Gabriela

(JU)

 

4.hod

CH

 

(A13)

supluje

Svobodová Gabriela

(KO)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

0.hod

BC1

3BC1

(B23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

BC1

3BC1

(B23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

4.hod

RU

r21

(A06)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(NJ)

 

4.hod

SP

s21

(A06)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

4.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

 

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

0.hod

BC1

3BC1

(B23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

BC1

3BC1

(B23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

M

 

(A18)

změna

Průšová Anna

 
 

4.hod

RU

r21

(A06)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(NJ)

 

4.hod

SP

s21

(A06)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

4.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(AM)

 

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

A1

a11

(B13)

supluje

Pechová Ilona

(BC)

 

2.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Ropová Denisa

(PS)

 

4.hod

ZSV

 

(A03)

supluje

Mlateček Ivan

(LA)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

M

 

(B25)

supluje

Přikrylová Dita

(HN)

 

2.hod

CH

 

(A03)

supluje

Doleželová Marcela

(HN)

 

3.hod

A1

a12

(A27)

spojí

Hádrová Lenka

(RD)

 

5.- 11. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři